UEFA Champions League 2015/2016

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.141
Поени од реакции
16.464
Имаш ли поима што воопшто пишуваш и ја труеш темата со офтопици?
Ете тoј си :). Бaте не знaјш кaј терaш првo ме цитирaше мене a јaс нигде не тњ имaв спoмнaв туку цитирaв член кoј нaпишa тендер е сеa ти сaм ме цитирa мене кao демек кoј си ти дa ме гибaш a никoј нит те цитирa нит те спoмнa a нит си кaкo шo гледaм тендер пoтпишaн, aкo си тoлку емoтивен a си не пиши нa фoрум oти ќе ми те дупaт е вaкa. Сеa извини тoлку мнoгу шo рaзлoжив нa делчињa белким зa oвa имaш вo црпчетo дa гo рaзбериш, aкo немaш тoa е.

Oди пaси пеперутки сеa и не зaмaрaј oтрoв си ебaте кoпитoтo ебaте :)
 

tander123

God save the queen!
Член од
5 октомври 2015
Мислења
715
Поени од реакции
363
Ете тoј си :). Бaте не знaјш кaј терaш првo ме цитирaше мене a јaс нигде не тњ имaв спoмнaв туку цитирaв член кoј нaпишa тендер е сеa ти сaм ме цитирa мене кao демек кoј си ти дa ме гибaш a никoј нит те цитирa нит те спoмнa a нит си кaкo шo гледaм тендер пoтпишaн, aкo си тoлку емoтивен a си не пиши нa фoрум oти ќе ми те дупaт е вaкa. Сеa извини тoлку мнoгу шo рaзлoжив нa делчињa белким зa oвa имaш вo црпчетo дa гo рaзбериш, aкo немaш тoa е.

Oди пaси пеперутки сеa и не зaмaрaј oтрoв си ебaте кoпитoтo ебaте :)
:pos::pos::pos::pos::pos:
ЛЕГЕНДООООООООООООООООООООООО.
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.494
Поени од реакции
7.592
Акинфеев труп!!! :shook::shook::shook:

Жал ми е за Слуцки како се ниша на столчето .
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Акинфеев труп!!! :shook::shook::shook:

Жал ми е за Слуцки како се ниша на столчето .
А на форумов од време на време знае некој да постира, што бара уште Акинфеев во Русија... Камен невиден.
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.494
Поени од реакции
7.592
А на форумов од време на време знае некој да постира, што бара уште Акинфеев во Русија... Камен невиден.
Невиден аматер , па уште на соиграчите им се лути .
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Невиден аматер , па уште на соиграчите им се лути .
:pos:
Исто како за голот на Марсијал на нивни терен, погрешно ја процени топката, мислеше ќе излезе во гол аут па другите му беа криви.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
А на форумов од време на време знае некој да постира, што бара уште Акинфеев во Русија... Камен невиден.

Не е новост дека Акинфеев е камен бе Фрос, само што добива предност дека е од Русија xD

И дека на секоја 1000000 партија ќе се разбрани као Оливер Кан против Америка 2002 ....
 
R

red.devil

Гостин
Акинфеев си има вакви моменти ама и вие сега го напрајвте аматер над аматерите. Поради ваквата неконстантност брани во ЦСКА а не во некој од топ тимовите низ Европа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom