Tha Titanium

Rbeatz

Слакер
Член од
13 август 2009
Мислења
169
Поени од реакции
99
сеа се чека видео записот :))))
 

Rbeatz

Слакер
Член од
13 август 2009
Мислења
169
Поени од реакции
99

И конечно првиот видео запис пуштен во јавност од промоцијата на ,, Проект 22 ,,
Промоцијата започна со Алис е Муинатит која беше одсвирена на страна на феноменалниот панк/рок бенд The Whoops
Последици од промоцијата имаше мн. кој пијан, кој без глас, кој се изакал од земја, важно беше лудо. Ќе следуваат повеќе видеа од истиов хепенинг
поздрав
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Бендот профи, рецитал профи ама добацките ептен ме иритираат пеер -.-
 

Rbeatz

Слакер
Член од
13 август 2009
Мислења
169
Поени од реакции
99
Бендот профи, рецитал профи ама добацките ептен ме иритираат пеер -.-
Брат, давај совет, отворен сум за секаква критика. If u have game that u wanna school me when it comes to being a hype man, i'm listening :D и бај д веј, можи сето подобро да биди, али периодот за спремање беше прекраток и плус после долго отсуствувајње од сцената, се губи чувството, за тоа колку треба и како треба. Како се останато, така и сценската изведба си бара вежбање :)
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Брат, давај совет, отворен сум за секаква критика. If u have game that u wanna school me when it comes to being a hype man, i'm listening :D и бај д веј, можи сето подобро да биди, али периодот за спремање беше прекраток и плус после долго отсуствувајње од сцената, се губи чувството, за тоа колку треба и како треба. Како се останато, така и сценската изведба си бара вежбање :)
Е де :)
Добацките пеер не смеат да го покриваат MC-то, несмеат да му пречат, добацките се тука да ги пополнуваат "дупките" и да го нагласуваат MC-то... На сценски настап, и те како се битни :)
Али тоа со малце вежбање, ќе бидне, easy job.
И, немоеш да бидеш MC на мајк со сталак пеер... Моеш да бидеш репортер or something, немоеш да очекуеш публиката да ти движи ако ти не движиш XD

Keep it up <3
 

Rbeatz

Слакер
Член од
13 август 2009
Мислења
169
Поени од реакции
99
http://soundcloud.com/rickbeatz/est-coast-banger-rickbeatz-el

Ова лето повторно ќе следува едно мало изненадување од Прилеп. Оваа трака е само мало загревање за тоа што треба да биде. :) Уживајте, а во нашата кујна се готват уште нови и свежи траки. :)
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.020
Поени од реакции
2.059
Леел..пред 1/2 дена почнав да ги слушам..НАЈЈАКИ СЕЕЕЕ..посебно песните од новиот албум..навика ми станаа песните ..со нив се будам..Почит.

 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.584
Поени од реакции
13.248
Леел..пред 1/2 дена почнав да ги слушам..НАЈЈАКИ СЕЕЕЕ..посебно песните од новиот албум..навика ми станаа песните ..со нив се будам..Почит.

Нема што, не одат назад дечките, само напред. Прејако, само да не застануваат тука како што вика во песната. Сепак е до нив, но можат и те како да покажуваат уште и уште...
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
66
До летово ич не ги слушав ама летово скоро секоја песна му ја преслушав.. и како и сите други така и Титаниум имаат прејаки песни, добри и некои послаби ама сепак различни вкусови има. Секој ден рап плејлистата со нивна песна ја дополнувам.. последно ја дополнив со
дефинитивно една од најдобрите нивни песни..
Други нивни песни шо ми се прејаки мене..
и песната шо моментално ми ѕвони на мобилен
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.359
Поени од реакции
4.882
Слаби се бе овие, шо имам еден дис спремено пуфка ќе ги напрам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom