Teтово

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.452
Поени од реакции
5.421
Дан знаете некој од Тетово што изработуе ЛОГО ? Ми треба за велосипедски клуб...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.010
Поени од реакции
1.905
Дан знаете некој од Тетово што изработуе ЛОГО ? Ми треба за велосипедски клуб...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
http://eggra.com/
Ngadhnjim Mehmeti, deckoto e od Tetovo, ama kompanijata im e vo Skopje. Inace e aktivist od Eco Guerilla
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
noviot ke se rasipe se, i ke se gradi nov moderen.
Stariot isto ke se rasipe am ne znam tamu shto ke ima. Ke se gradi nov stadion kaj sportski dole - tetovcanka.
Перење пари. Еден ќе скапува ама битно нов на друго место да се изгради.

Ако веќе им е до нов нека земат да рушат стариот и да се изгради нов.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Treba da, fali toa ama nema mesto, mnogu zgradi... na plostad edino na kruzniot

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
И после пред сваки Бајрам да се такмича со тој кај бившо кино 19ти кој прв ќе запее најгласно.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
659
Поени од реакции
563
Колку што имам информации, колку са точни појма нема, стадионот ќе биде на исто место кај што е сега, а на спортски до игралиштето на АМС, ќе има уште едно, но со природна трева
 
Член од
8 август 2013
Мислења
1.043
Поени од реакции
1.351
Колку што имам информации, колку са точни појма нема, стадионот ќе биде на исто место кај што е сега, а на спортски до игралиштето на АМС, ќе има уште едно, но со природна трева
Taka e druzhe.. Marcelo shto pisue ovde e fals od Aliexpress, nema 2 grama pamet.. kineski proizvod.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.640
Поени од реакции
34.848
...а бе доградете ја градската спортската сала, каков објект, гнездо за чавки и фабрики за шиење толку години, срамота за градот, спортисти од други спортови , нема!

Image_1712429006.jpg

...ама тоа е, кај се видело,,тие" што освен удирање со нога со сила т е. фудбал знаат и други интелектуални спортови каде покрај сила треба и малку мозок,

gradski-stadion-tetovo-3.jpg

ама не, такви спортисти нема од тие што ќе решат да рушат нов стадион да градат нов, Бог да чува, грам мозок да се нема, гради руши!
 
Последно уредено:
Член од
8 август 2013
Мислења
1.043
Поени од реакции
1.351
@bijons prvata slika e objekt daden na konsesija 50 godini.
A ti veruvaj ne si dovolna intelegentna za ovie raboti.. te mislev poinakva, ama ne.
Ne si bil nekogash vo stadion pa da znaesh sto se rushi... prati nekoja slika za camel.. za tamu si perfetkna. Ne za sport.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.640
Поени од реакции
34.848
@bijons prvata slika e objekt daden na konsesija 50 godini.
A ti veruvaj ne si dovolna intelegentna za ovie raboti.. te mislev poinakva, ama ne.
Ne si bil nekogash vo stadion pa da znaesh sto se rushi... prati nekoja slika za camel.. za tamu si perfetkna. Ne za sport.
...на мајка им чинтијаните, како смее недоизграден државен народен спортски објект да се даде под концесија за ненаменски неспортски активности и тоа приватни шивални и приватни магацини, со кои пари се изгради објектот, на чие земијште на татко им од турско тапијата?

...не само што не ве бива за интелектуален спорт, каде покрај сила мора малку повеќе акал да се има, а тоа со диплома не се купува, исто не ве бива ни за музички инструменти, освен до две жици без ноти, па за тоа градот нема ни концертна сала, а за скијање еден човек само ви држеше знаење, затоа немате ни нови ни реновирани скијачки терени,
...лично тебе не те навредив, па ти мене не сум доволна интелИгентна,
читај како си напишал
noviot ke se rasipe se, i ke se gradi nov moderen.
,,Новиот Ќе Се Расипе Се И Ќе Се Гради Нов Модерен"
@bijons prvata .
Ne si bil nekogash vo stadion pa da znaesh sto se rushi...
...да не ископал УЧК ровови под стадионот , па тоа да се руши :icon_lol:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom