Talamasca Live Set @ Atlantik Beach Ohrid - 31.7.2009

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
И јас се исексав зимата скопје :), не прочитав нигде дека на врата 500 е...
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
vo blizina bev smesten i dobro se slusase muzikata,samo da ne bilo mnogu slabo T.S. nemalo ic narod
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
406
Поени од реакции
8
vo blizina bev smesten i dobro se slusase muzikata,samo da ne bilo mnogu slabo T.S. nemalo ic narod
дезинформација :))).Немаше премногу народ но не беше ни малку, баш солидно за да се направи прејака атмосфера.
Ко влегов прв пушташе satelite и чоеков растури.Пушти мн јаки траки не размрда до крај.Веднаш после него Navigator кој исто како и Satelite не ратури.Голем респект до двајцава.Ии на крај излезе царот.Почна ако не грешам со Frenchmen in Tokyo i не застана до 5 сатот сабајле.Не полуде чоеков просто не верувам како и самиот тој издржа толку време.Сепак сум презадоволен од журкава и сакам во скоро време пак да се повтори:))):smir::smir:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Е ај да пишам. Доовме негде 12, карта 500-че после 12. Али јебеш га, очекуев вакво нешто.

Цапе си загреваше дур не прегреа, па Навигатор после него стандард, одлични сетови и на 2-јцата. Кај 2 саат дое Lestat почна со Frequency, рокаше нови ствари нечуени, рокаше од One албумот со XSI, рокаше од Obsessive Dream... и у 5 го спотераа. Хехехе.

Очекуев да ја оптегне Time Simulation 2009 али ништо.

И од кога почнаа нахорсани луѓе да идат на журки... имаше пред нас еден партали беше, пијан да беше не беше, надуван да беше не беше.... типов уште да легнеше да си почине. :pos:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.619
Поени од реакции
10.878
Тапа беше, некое техно транс срање...дојдовме во 5 и им ја затворивме журката :icon_lol:
 

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Дека си дошол, со таква лоша енергија и ја затворија журката... на следната журка не си пожелен...
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.619
Поени од реакции
10.878
Овде коментари само од тие што биле на журката, не од космонаути :icon_lol: и црепчиња :pos:
 
S

StormRage

Гостин
Манс ти велев ја дај да го убедиме турбо фолк да пуштат ти не :pos2:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.619
Поени од реакции
10.878
Ај лоцк, не планирам да им цртам на малолетници што како...
 

Mortron

shadow on acid
Член од
18 март 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
Дека си дошол, со таква лоша енергија и ја затворија журката... на следната журка не си пожелен...
pa dobro sto dosol nekoj ta zatvori takva glupost.. stanaa i dosadni veke nastapite na talamasca,iako ne sum bil ni na edna.. se posteduvam od glupost :salut:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.345
Поени од реакции
7.469
Мансовача, не ги р’чкај децава, многу емотивно ги сфаќаат работите.
п.с. фајрон е секогаш у 5. И со Манс и без него пак ќе ја завршеле журката :)

pa dobro sto dosol nekoj ta zatvori takva glupost.. stanaa i dosadni veke nastapite na talamasca,iako ne sum bil ni na edna.. se posteduvam od glupost :salut:
Што би рекле поповите: Грешник си чедо божје.

Доколку си дојден само за мрчење на темава ќе пееш ко Ајс Нигрутин
 

Брокер

Broker of the Year
Член од
25 јули 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
257
Бушава азбука беше супер го слушавме само 3 минути јас влегов во 00.10 и платив 500 денари. Сепак морам да го пофалам Навигатор на Become Insane а и да се пофалам јас бев во тие тројца што тргнаја пешки до Охрид ( лудници по пат)
 

Mortron

shadow on acid
Член од
18 март 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
mnogu smesno tonchie :jaj: ne da mrcham si iskazuvam mislenje.. pozitivno ili negativno moe si e.. pozdrav :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom