Supernatural

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Мееех Господ заебете го веќе....кога не се појави тој некаде 6та, 7ма сезона кога сите го чекаа, а они тераа глупости со Левијатани и тоа девојчето Лилит или како и да се викаше, сега мајка бара да го вметнуваат и него.
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
16
Поени од реакции
12
Мееех Господ заебете го веќе....кога не се појави тој некаде 6та, 7ма сезона кога сите го чекаа, а они тераа глупости со Левијатани и тоа девојчето Лилит или како и да се викаше, сега мајка бара да го вметнуваат и него.
И јас ја следам редовно серијата, Чак е Господ, веќе се појави ...
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.756
200 kata ja gledafte?

Gospode bozhe, 3 pati ja izgledav Jensen kako odi od sezona u sezona mi e se poubaf I pozgoden..
Baj d vej se iznasmeav so teatarskata pretstava :icon_lol:
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.624
Поени од реакции
12.438
Епизодава врв (y) Ја опишување серијава и како ние како фанови се чувствуваме за нејзе од А до Ш. Океј е чим и авторите знаат дека напнуваат со глупите стории :D
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
16
Поени од реакции
12
Повеќето имаат негативни впечатоци, ама јас мислам дека одамна не е имало епизода како оваа последната што се гледа во еден здив, и која те тера да ја изгледаш уште еднаш ...
 
C

Castiel

Гостин
Аууу Амајлијата си ја врати дин....незнам зашто ама осеќам дека ќе видиме кој е господ сезонава.....иначе thumbs up за епизодава...[DOUBLEPOST=1416182995][/DOUBLEPOST]
 
J

jinxed

Гостин
Излезе нова епизода од новава сезона?
Ја уште не сум ја изгледал деветта. Сум пропуштил нешто битно или се вклопува во сивилото со претходните сезони. Ако не е ништо посебно дајте на кратко во спојлер што се дешавало за да си почнам директно со десетта. :D
 

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.331
Поени од реакции
3.281
Не можев а да не забележам дека Смртта во серијава обожава да јаде брза и нездрава храна, нешто слично како Смртта во кампањата на владава... :icon_lol:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Fan Fiction најјака епизода од цела серија :D Mе изнасмеа цела епизода и ме расплака на крај со Carry On песната. Сакам повеќе такви!

Последната епизода малку логички беше тапа. Се гледа дека со сила мораа да направат да „изгуби контрола“. Можеше да се одбегне, да сакаа така нели....
Кој ќе чека сеа скоро цел месец? :nesumjas:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Се сеќавате на времето кога серијава имаше приказна и беше интересна за гледање?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom