Soccer Manager (Други Лиги)

Член од
7 август 2011
Мислења
4.759
Поени од реакции
12.874
Ќе се исплати пошто лесно ќе можам да ги продадам после следната сезона и да вратам 80% од средствата. Плус тука доаѓа бонусот за две титули што ќе ги земам оваа и следната сезона и бонусот за евентуална титула во купот кај што играм финале.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.759
Поени од реакции
12.874
Diallo го чекав на 89. Педерска работа, стартен штопер во лидерот на бундес и група во лш рипа од 87 на 88 :mad:
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.305
Поени од реакции
12.669
Санчо за утре го оставија, шо мислите колку ќе скока?:sneaky:
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.305
Поени од реакции
12.669
Многу напорни луѓе има во новата лига, посебно тој со Бурмунт
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.305
Поени од реакции
12.669
Раул Хименез, Хектор Морено, Казри, Храдецки, Демараиа Греј, Жота, Бентанкур, Гибс-Вајт, Дебуши, сите за ич пари.

edit: само што беа прифатени понудите за Фернандо Калеро, Рајан Бенет, Сантиаго Касерес, Давид Нерес, Диего Љоренте и Сусо, не знам дали да го земам Сусо.
 
Последно уредено:

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.448
Поени од реакции
42.729
Епик брозо, иса диоп, милик ииии РОНАЛДО за минимум!
Кур шо ќе го земеше Роналдо за минимум. :D

@Tоni дај кажи дали си озбилен со понудите за Руни и Алиоски да знам дали да откажувам и дали да нудам за други играчи... или да те чекам да ги откажеш? :D
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Кур шо ќе го земеше Роналдо за минимум. :D

@Tоni дај кажи дали си озбилен со понудите за Руни и Алиоски да знам дали да откажувам и дали да нудам за други играчи... или да те чекам да ги откажеш? :D
Да ќе ги земам хах.
За Шаќири не сум озбилен :D
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.759
Поени од реакции
12.874
Леле дно опипав. Чекав да повлечам за модриќ откако ќе со повлече тој со боависта и глупава игра го комплетираше трансферот за само 6 саати, и воедно ми го заеба трансферот на роналдо пошто немав пари. Сфе и ебам. Толку, пропаднав во ворлдов, ќе играм само ради ули.[DOUBLEPOST=1545164733][/DOUBLEPOST]@Tоni честито титула во легија на странци. Црвен картон во 35 минута :tapp:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom