nescafe

Статус
Затворена за нови мислења.

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Една болна логика шо ми се заврте у глава после тексто :

- Нескафе не ја ебе неговата пичка , пичката го остава нескафе
- Нескафе станува очаен за секс , дрка одреден период , ебе перници , ама влажна дупка си е влажна дупка, не е исто.
- Не можејќи да најде пичка за ебење, налетува на педер и си вика „Дупка си е дупка“.
- Али педерот повече сака да го става отколку прима, па пошто се ропале у темно ( за нескафе да добие ерекција , иначе како ќе му се дигне со маж ), нескафе го прима у аналниот отвор.
- Така огорчен оти му влегол у чамр безнегова согласност , отвара тема за геноцид на педери и на истата тема искажува и фрустрација према жените оти они се нели криви што морал да бара алтернатива за задоволување на либидото.

seems legit , right ?
Прашање за педерите:
Само едно не ми е јасно, кога идете на гости со родителите, како ве претставуваат: Ова е мојата ќерка или Ова е мојот син .
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Прашање за педерите:
Само едно не ми е јасно, кога идете на гости со родителите, како ве претставуваат: Ова е мојата ќерка или Ова е мојот син .
Ова е мојот нескафе.
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Прашање за педерите:
Само едно не ми е јасно, кога идете на гости со родителите, како ве претставуваат: Ова е мојата ќерка или Ова е мојот син .
Пеер не ги дупи до толку, имај малку милост:(
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.678
Поени од реакции
4.793
Не ми се верува , умоболни луѓе го подржуваат хомосексуалноста ?!
А уште и задеваат ...
Моментот е чекичот :pos:, кркни една тесла
:vozbud: шо се замараш.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Прашање за педерите:
Само едно не ми е јасно, кога идете на гости со родителите, како ве претставуваат: Ова е мојата ќерка или Ова е мојот син .
Е што си има сега ова врска со сексот.?
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Прашање за педерите:
Само едно не ми е јасно, кога идете на гости со родителите, како ве претставуваат: Ова е мојата ќерка или Ова е мојот син .
А па ти што имаш толку против нив, и тие се луѓе, тие ќе си одлучат што ќе прават со нивниот живот, ти немаш свој? што гледаш во другите? Не се збори за никого ништо, зашто не се знае што носи иднината, да не ти се погоди такво дете, па после да се чудиш како ќе го претставуваш пред другите.:pipi:
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
N

Nessa Alcarin

Гостин
А па ти што имаш толку против нив, и тие се луѓе, тие ќе си одлучат што ќе прават со нивниот живот, ти немаш свој? што гледаш во другите? Не се збори за никого ништо, зашто не се знае што носи иднината, да не ти се погоди такво дете, па после да се чудиш како ќе го претставуваш пред другите.:pipi:
Леле леле колку граматички грешки.. цццццц..
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
А па ти што имаш толку против нив, и тие се луѓе, тие ќе си одлучат што ќе прават со нивниот живот, ти немаш свој? што гледаш во другите? Не се збори за никого ништо, зашто не се знае што носи иднината, да не ти се погоди такво дете, па после да се чудиш како ќе го претставуваш пред другите.:pipi:
ААА тешко тоа
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
А па ти што имаш толку против нив, и тие се луѓе, тие ќе си одлучат што ќе прават со нивниот живот, ти немаш свој? што гледаш во другите? Не се збори за никого ништо, зашто не се знае што носи иднината, да не ти се погоди такво дете, па после да се чудиш како ќе го претставуваш пред другите.:pipi:
Нескафе - унисекс :pipi:
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Прашање за педерите:
Како ве претставуваат родителите: Ова е мојата ќерка или Ова е мојот син
Епа што си има де врска со сексот.? Што си има врска која сум ја лижела, кога одам на гости со мама и тато.?
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Море мама да ебам се фативте за мене како слеп за стап .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom