nescafe

Статус
Затворена за нови мислења.

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.348
Поени од реакции
503
Напи се едно нескафе, освежи се на жештинава,.
Супер , кој ти дал тебе дозвола да седиш пред компјутер оди таму направи доручек за децата/мажот ако ги имаш или ако сакаш да ги имаш ?
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.348
Поени од реакции
503
Не е малце рано за доручек.? :D
Зошто , порано како жените спремале доручек за помали деца кои не се мрзливи како овие сегашни , сами ќе си станат и ќе земат да јадат , а овие се некаде работат , што е тука нелогично или времето ви застанало па несакате да се вратите во реалност
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
nescafe алал да ти е, остај ги нека те дупат, не можат они толку долго,колку што ти ќе издржиш(y)
Ако треба и бан нека стават.

Абе нож да те дупне бе маму да ти ебам што те роди такво да се ебеш место ти да ебеш.

Не е за темата, мислам за темата е али во прашање е друго.

Бавен е, почекај патува..
И јадење да знаеше да спремаш како што знаеш да јадеш гомна и да се ебеш, права домаќинка ќе беше.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Зошто , порано како жените спремале доручек за помали деца кои не се мрзливи како овие сегашни , сами ќе си станат и ќе земат да јадат , а овие се некаде работат , што е тука нелогично или времето ви застанало па несакате да се вратите во реалност
Не знам јас педер сум немам деца уште ама кога ќе ги имам уште во 4 сабајле ќе станувам за да им намачкам нутела :)
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Ако треба и бан нека стават.

Абе нож да те дупне бе маму да ти ебам што те роди такво да се ебеш место ти да ебеш.
Нема шанси да ти стават бан, ваква забава немало одамна;)

Е зашто си педер сега, ја убаво ти мислам, а глеј ти како се понашаш.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И јадење да знаеше да спремаш како што знаеш да јадеш гомна и да се ебеш, права домаќинка ќе беше.
Како твојава ли?

Научив дека ако сакаш девојката да те сака треба да имате што повеќе секс барем двапати неделно
А ја не бев тука да работам на случајот.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Како твојава ли?
Една болна логика шо ми се заврте у глава после тексто :

- Нескафе не ја ебе неговата пичка , пичката го остава нескафе
- Нескафе станува очаен за секс , дрка одреден период , ебе перници , ама влажна дупка си е влажна дупка, не е исто.
- Не можејќи да најде пичка за ебење, налетува на педер и си вика „Дупка си е дупка“.
- Али педерот повече сака да го става отколку прима, па пошто се ропале у темно ( за нескафе да добие ерекција , иначе како ќе му се дигне со маж ), нескафе го прима у аналниот отвор.
- Така огорчен оти му влегол у чамр безнегова согласност , отвара тема за геноцид на педери и на истата тема искажува и фрустрација према жените оти они се нели криви што морал да бара алтернатива за задоволување на либидото.

seems legit , right ?
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.618
Поени од реакции
18.090
Научив дека ако сакаш девојката да те сака треба да имате што повеќе секс барем двапати неделно
А ја не бев тука да работам на случајот.
Фабрикава у стечај отишла.:)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Една болна логика шо ми се заврте у глава после тексто :

- Нескафе не ја ебе неговата пичка , пичката го остава нескафе
- Нескафе станува очаен за секс , дрка одреден период , ебе перници , ама влажна дупка си е влажна дупка, не е исто.
- Не можејќи да најде пичка за ебење, налетува на педер и си вика „Дупка си е дупка“.
- Али педерот повече сака да го става отколку прима, па пошто се ропале у темно ( за нескафе да добие ерекција , иначе како ќе му се дигне со маж ), нескафе го прима у аналниот отвор.
- Така огорчен оти му влегол у чамр безнегова согласност , отвара тема за геноцид на педери и на истата тема искажува и фрустрација према жените оти они се нели криви што морал да бара алтернатива за задоволување на либидото.

seems legit , right ?
Ти фали чекан во приказнава :)

Фабрикава у стечај отишла.:)
:pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom