nescafe

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Јас би ве замолил да не го нервирате нескафе, прво затоа што сите ќе ве истепа, второ затоа што кога ќе го постават за модератор во религија, сите ќе ве банира...

Јасно?
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Не мора да бараме другарче, еве јас сум лезбејка. Ќе пиеме едно кафе, ти земај чеканот, јас ќе го земам Мики со мене и ќе се „тепаме“ :)
а за болдот: на кој начин тие „штетници“ го гнасат општеството.?
Зашто се борите за права и ве ставаат во граѓани од прв ред а вистинските фабриканти за деца и поколение како мене и сите останати кои сакаат жени се граѓани од втор ред а што всушност би требало да биде обратно.
Јас би ве замолил да не го нервирате нескафе, прво затоа што сите ќе ве истепа, второ затоа што кога ќе го постават за модератор во религија, сите ќе ве банира...

Јасно?
Де бе, не сум до толку.
Ваквите ко тебе повеќе го гнасат
А тие како тебе да непочнувам подобро. едит .
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Може, може, само поведете уште некое "другарче" ваше со вас, и ставете го 193 на брзо бирање, пошто нема муабет да праиме.

На штетници кои треба да се истребат пошто го гнасат општеството.
Идеш и веднаш кичмотранс му правиш а.?
Ни а ни б, во на Крале Марко стил, вадиш боздоган, фрлаш јамболија преку рамо и истребуваш штетници.
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Зашто се борите за права и ве ставаат во граѓани од прв ред а вистинските фабриканти за деца и поколение како мене и сите останати кои сакаат жени се граѓани од втор ред а што всушност би требало да биде обратно.
Кој те излажа тебе дека си фабрикант за деца?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Зашто се борите за права и ве ставаат во граѓани од прв ред а вистинските фабриканти за деца и поколение како мене и сите останати кои сакаат жени се граѓани од втор ред а што всушност би требало да биде обратно.
.
Фабрикант за деца и поколение?

Фабрикант?

Е не се може повеќе...

:(
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Идеш и веднаш кичмотранс му правиш а.?
Ни а ни б, во на Крале Марко стил, вадиш боздоган, фрлаш јамболија преку рамо и истребуваш штетници.
Како збориш како боже државава ќе загуби луѓе од типот на Гоце Делчев, Питу Гули итд, и онака џабе живеат, која е сврхата на животот ако не живееш за деца, жена, фамилија, да направиш потомство .?

edit: внимавај на речник.
leandra
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.739
Поени од реакции
7.552
Идеш и веднаш кичмотранс му правиш а.?
Ни а ни б, во на Крале Марко стил, вадиш боздоган, фрлаш јамболија преку рамо и истребуваш штетници.
Не си го разбрала, 193 е пожарна, ќе се напали јако ќе му треба цистерна за да се изгаси.
Horny sneaky fuck!!:icon_lol:
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Како збориш како боже државава ќе загуби луѓе од типот на Гоце Делчев, Питу Гули итд, и онака џабе живеат, која е сврхата на животот ако не живееш за деца, жена, фамилија, да направиш потомство .?
--- надополнето: 9 јули 2012 во 22:56 ---

Мајка ти

Што е чудно бре педерчино
Еј не се нервирај толку, ќе те банираат, ќе ни пропадне смеењево со тебе.
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Мојата фраза...за чекани ли најде да ја употребуеш бе.? ц ц ц :D
корегирано
Како збориш како боже државава ќе загуби луѓе од типот на Гоце Делчев, Питу Гули итд, и онака џабе живеат, која е сврхата на животот ако не живееш за деца, жена, фамилија, да направиш потомство .?
Јас лично додека не научам граматика не планирам деца да имам.!
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Почни бе брат, ама со свиткана опашка да не фатиш да бегаш
И онака ми е преку к**** од такви рамбовци како тебе па така подобро да не почнувам.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Што е чудно бре педерчино

Не се нервирај, нема да те сакаат жените. Знаеш што значи зборот фабрикант?

Тоа ти е некој кој има фабрика или фабрики...

:)
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Тц не брзај со заклучоци,мислам дека ние сме грешка...вајда мислеше чеканот вака некако да се употреби сос зафат...не му е лоша идејата да ти кажам право.
Прегледај го приврзокот 45958
Ако го поставам така како крави ќе одите во WC не треба да напнувате т.е вие и онака не се напињате хахаххха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom