nescafe

Статус
Затворена за нови мислења.

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Лек за хомосексуалност :

Чекан од 10 кила и тоа зарѓан малце како овој и решен проблем, и онака само зафаќаат место џабе овие
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.682
Поени од реакции
4.920
Лек за хомосексуалност :

Чекан од 10 кила и тоа зарѓан малце како овој и решен проблем, и онака само зафаќаат место џабе овие
Овој лек е ефикасен само за хомофоби, тоа им е лекот
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Лек за хомосексуалност :

Чекан од 10 кила и тоа зарѓан малце како овој и решен проблем, и онака само зафаќаат место џабе овие

Браос бе батка, го најде лекот а?

Убаво све ова, само ме интересира следново, да излеземе заедно јас, ти и уште некој геј, и ти да го покажеш леков у живо како функционира, што велиш а? Едно е фалење од зад монитор, друго е кога ќе ни демонстрираш во живо.

Арно ама мене ми личи, дека ќе ќутиш како п...ка, и ќе се извинуваш за глупостите.

У право ли сум?
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Браос бе батка, го најде лекот а?

Убаво све ова, само ме интересира следново, да излеземе заедно јас, ти и уште некој геј, и ти да го покажеш леков у живо како функционира, што велиш а? Едно е фалење од зад монитор, друго е кога ќе ни демонстрираш во живо.

Арно ама мене ми личи, дека ќе ќутиш како п...ка, и ќе се извинуваш за глупостите.

У право ли сум?
И мене ми личи... посебно ако е со мене на маса, збор нема да каже .? :ROFLMAO:
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
И мене ми личи... посебно ако е со мене на маса, збор нема да каже .? :ROFLMAO:
Браос бе батка, го најде лекот а?

Убаво све ова, само ме интересира следново, да излеземе заедно јас, ти и уште некој геј, и ти да го покажеш леков у живо како функционира, што велиш а? Едно е фалење од зад монитор, друго е кога ќе ни демонстрираш во живо.

Арно ама мене ми личи, дека ќе ќутиш како п...ка, и ќе се извинуваш за глупостите.

У право ли сум?
Може, може, само поведете уште некое "другарче" ваше со вас, и ставете го 194 Брза помош, на брзо бирање, пошто нема муабет да праиме.
А што ти штетат тие тебе?
На штетници кои треба да се истребат пошто го гнасат општеството.
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Може, може, само поведете уште некое "другарче" ваше со вас, и ставете го 193 на брзо бирање, пошто нема муабет да праиме.
До сега колку излечи со твојов метод?
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Може, може, само поведете уште некое "другарче" ваше со вас, и ставете го 193 на брзо бирање, пошто нема муабет да праиме.

На штетници кои треба да се истребат пошто го гнасат општеството.
Не мора да бараме другарче, еве јас сум лезбејка. Ќе пиеме едно кафе, ти земај чеканот, јас ќе го земам Мики со мене и ќе се „тепаме“ :)
а за болдот: на кој начин тие „штетници“ го гнасат општеството.?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom