LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    286

CT

Член од
21 февруари 2007
Мислења
384
Поени од реакции
2
СпаЈдеР напиша:
Eпа мора некој да го направат будала да им верува на сите шо му кажуват дека не го лажат за другите да можат да одат во нивниот камп и да ја излечат клер...инаку без џек кој и дозволи на џулиет да дојде во кампот,клер ќе умреше:toe:
Aj ushte ednash pushti si na play epizodata, pa razberi ja, pa pishi komentar. "She'll act symptomatic" beshe odgovorot na Ben, znachi remote control imaat vrz site trudnici shto gi pominale vo laboratoriite.. ne im e od korist da im umre kler, (na The Others) a ushte pomalku na Losties....
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
CT напиша:
Aj ushte ednash pushti si na play epizodata, pa razberi ja, pa pishi komentar. "She'll act symptomatic" beshe odgovorot na Ben, znachi remote control imaat vrz site trudnici shto gi pominale vo laboratoriite.. ne im e od korist da im umre kler, (na The Others) a ushte pomalku na Losties....
Го знам тоа,кај виде во мојот пост дека го тврдам спротивното?Или пак бидејќи не го кажувам ова што го кажуваш ти значи дека не го знам?:tapp:
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
See you in a week :pos:
Znao sam, da one inekcije nisu bile jos od Eathan-a, jer su bile pokrivene zelenim granama. Ako bi bile tamo jos od Eathan-a, posusiile bi se do sada. Ali ipak smo na kraju saznali, da je sve samo zanka,...
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
даФајте бре кој ја има 15та а живее БТ одма пп. а за до сеа што ги имам гледано најФаца ми беше мислам дека беше во 12тата на крајот коа овие демек ќе го спасуваат Џек, Џек батете се заигра рагби абе хахаххаха, изразот на лицето на LIlly хаххахаа[FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=-1][FONT=Trebuchet MS, Verdana][SIZE=-2]
[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]
 
Член од
1 март 2007
Мислења
207
Поени од реакции
1
Tanes напиша:
BTW Od koj forum gi citas spojlerive
Не е од форум. Од најосновиот сајт на LOST e.

http://www.lostpedia.com/wiki/Lost_Season_3/prespoilers

SPOILERS

Овој сник пиков стварно ме шокираше
http://spoilerslost.blogspot.com/

A new character is going to appear in 3.17 "She does not appear in a flashback, she is not an Other, and she is not one of the survivors of Flight 815."

Микаил е сеуште жив.
Волт ќе се појави.
Во последната епизода ќе има војна помеѓу преживеаните и Others.
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
marko91 напиша:
Не е од форум. Од најосновиот сајт на LOST e.

http://www.lostpedia.com/wiki/Lost_Season_3/prespoilers

SPOILERS

Овој сник пиков стварно ме шокираше
http://spoilerslost.blogspot.com/

A new character is going to appear in 3.17 "She does not appear in a flashback, she is not an Other, and she is not one of the survivors of Flight 815."

Микаил е сеуште жив.
Волт ќе се појави.
Во последната епизода ќе има војна помеѓу преживеаните и Others.
еј закон интересно ке биде а што ке се дешава у 16тава дали може некој да ми каже:zlo:
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Епизодите што следуваат ќе бидат.. нешто неверојатно. Посебно последната..
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
а колку епизоди ке има у 3та сезона?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
3
па ко шо разбрав 20, значи уште 4 епизоди и сигурно летово ќе прават пауза, па септември-октомври нова сезона
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Луге, ај дајтеми некој линк од некоја страна за лост, кај шо има серии епизоди, ова она нешто... ај ве молам!
 
Член од
29 ноември 2005
Мислења
125
Поени од реакции
0
Третава сезона ќе има 22 епизоди, а се шпекулира дека последната (22) епизода ќе трае дури 2 саати.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
5
Поени од реакции
0
Не знам каде читав дека се размислува 4 сезона малце подоцна да почне за да не се прави голема пауза од Ноември до Февруари. Инаку последната епизода би требало да ја даваат на 23.05.2007 и едвај чекам да ја изгледам. Ако е вистина ова што сите го предвидуваат тогаш сигурно ќе биде WOW!

ПрИтИ_гРл оди на oliv3r.net таму имаш за Lost, Preason Brake, OC, Desperate Housewives и многу други.
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Прити грл,ако сакаш да ги симнеш епизодите најдобро е преку торенти,а најлесно да ги добиеш епизодите е да ти ги пуштат по пошта...јас би ти ги пуштил,но за жал се кај сестра ми во грција,но има уште стотина на форумот што ги имаат сите досега прикажани епизоди од изгубени:smir:
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
frodo напиша:
Не знам каде читав дека се размислува 4 сезона малце подоцна да почне за да не се прави голема пауза од Ноември до Февруари...
Да, да! Официјално е потврдено од ABC, дека 4 сезона ќе почни во јануари 2008. Го следат примерот на 24, како шо рече за да не прат паузи.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
295
Поени од реакции
105
ПрИтИ_гРл напиша:
Луге, ај дајтеми некој линк од некоја страна за лост, кај шо има серии епизоди, ова она нешто... ај ве молам!
Kontaktiraj me na PP. Jas ce ti gi snimam. Nema problem
 

Kajgana Shop

На врв Bottom