Football Manager 2016

Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
569
tesko da se sredi crack-ot za 2016 kako sto citav, epten dobra zastita imaat od SI godinavam inaku ja igram original fm 2015 i site sto ja igrate ovaa verzija moze na FM Serbia.net da najdete transfer update od 2016 godina(site trsansferi napraveni ova leto) i site clubovi koi se ispadnati i promovirani vo ponzok ili povisok rang od najgolem del od ligite se apdejtirani.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.407
Поени од реакции
17.037
tesko da se sredi crack-ot za 2016 kako sto citav, epten dobra zastita imaat od SI godinavam inaku ja igram original fm 2015 i site sto ja igrate ovaa verzija moze na FM Serbia.net da najdete transfer update od 2016 godina(site trsansferi napraveni ova leto) i site clubovi koi se ispadnati i promovirani vo ponzok ili povisok rang od najgolem del od ligite se apdejtirani.
Aбе пак до некоја дата или пач му имат тон пари даено ко секоја година шо почнаја да прат пак ќе избаци некоја будала ко овај ланскиов и ќе ја кракни :)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Месец дена со стар сејв со новиве мкдев фајлови, нема лажни имиња и прејаки сиви играчи. Изгледа има доста напредок, но ќе почекам цела сезона да свртам пред да почнам да се радувам..
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Месец дена со стар сејв со новиве мкдев фајлови, нема лажни имиња и прејаки сиви играчи. Изгледа има доста напредок, но ќе почекам цела сезона да свртам пред да почнам да се радувам..
Со кој крак така ?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Овие ФМ1 и ФМ 2 шо се ?
Не знам, јас само ова го симнав и супер работи (не го ставив на чиста инсталација, имам претходно едно 10 други кракови пробувано). - http://www.filedropper.com/mkdevapis
Наводно, мкдев пишал дека треба ова што го линкнав да се стави заедно со в5 кракот за којшто исто така има линк, па заедно работеле супер.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Не знам, јас само ова го симнав и супер работи (не го ставив на чиста инсталација, имам претходно едно 10 други кракови пробувано). - http://www.filedropper.com/mkdevapis
Наводно, мкдев пишал дека треба ова што го линкнав да се стави заедно со в5 кракот за којшто исто така има линк, па заедно работеле супер.
А пасвордот кој е ? :D
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ништо и со тој крак .. еве ги се сменаа имињата пак има сиви супер играчи ...
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
асален торент по порака некој да ми прати?
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.407
Поени од реакции
17.037
Гледај и верзија 7 извадија овие o_O
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
9.375
Има нешто ново за саглам торент со крак или сеуште ништо?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom