Fatboy Slim во Скопје - 18.12.2009

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
KOj звер е човеков ејјјјјј какви импресии носам ја од журчево сеа.кој не бил пропуштил најмногу:vozbud: какво ладно бе ,тоа е само шпекулација:vozbud::vozbud:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
ЛЕГЕНДАВА ни помери дупе вечерва аууу каква журка ни ш од ладно не видов. :) :vozbud: Кој не дојде ептен се заебал. :))
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
ЗАКОН е човеков. Се откачив тотално. Тој дечкото со плава јакна во први редови. Тоа бев ја :)))
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Малку ме изненади што пушташе електро хаус, дури и ремикси на неговите класици во таков стил, сепак не беше лошо. Добра журка, но прекратка.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
ЗНАЧИ РАЗВАЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

ЖУРКА НА ГОДИНАТА 2009 !!!!!!!!!!!!!!!!!
:cuc::cuc::cuc::cuc:

:eek:lee::eek:lee:

значи невероватно беше... не се осекаше дека температурата е у минус... најјака журка дефинитивно
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
а и за сцената и освелувањето и озвучењето.... No COmment ... najjako :D
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
32
АЛАЛ ДА МУ Е!
ЗНАЧИ НЕМОГУЧЕ ЕЈ, СТИСНА ДЕЧКОТО ПЛЕЈ НА -10 А ЛУЃЕТО СЕ ПАЛЕА НА СЛАЈДОТ И РЕФЛЕКТОРИТЕ! СВАКА МУ ЧАСТ!
-.-

Да се надополнам, НИЕ бевме тие тројцата шо шетаа со неонки низ плоштад.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
АЛАЛ ДА МУ Е!
ЗНАЧИ НЕМОГУЧЕ ЕЈ, СТИСНА ДЕЧКОТО ПЛЕЈ НА -10 А ЛУЃЕТО СЕ ПАЛЕА НА СЛАЈДОТ И РЕФЛЕКТОРИТЕ! СВАКА МУ ЧАСТ!
-.-

Да се надополнам, НИЕ бевме тие тројцата шо шетаа со неонки низ плоштад.
незнам дали стиснал плеј или не.. али атмосферата беше , едноставно најдобра за - 10 !
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
АЛАЛ ДА МУ Е!
ЗНАЧИ НЕМОГУЧЕ ЕЈ, СТИСНА ДЕЧКОТО ПЛЕЈ НА -10 А ЛУЃЕТО СЕ ПАЛЕА НА СЛАЈДОТ И РЕФЛЕКТОРИТЕ! СВАКА МУ ЧАСТ!
-.-

Да се надополнам, НИЕ бевме тие тројцата шо шетаа со неонки низ плоштад.
PARTAL NAPRAI AU ZHURGHGHA ZA PAMTENJE BGHAT! PAGHTAL!!!111!!!

Ебате лејмерот -.-
Очекуев некој олд скул негови стварчици, не хаус за хомосексуалци ебате.

незнам дали стиснал плеј или не.. али атмосферата беше , едноставно најдобра за - 10 !
Атмосверата ја праиме ја и ти, а не он.
И, атмосверата кај мене беше тапа, пошо он беше тапа. А у први редови, наравно дека ќе биде добра, и на Аца Лукас е добра, и на Пуси Кет Долс е добра..
 

Milovoe

деЧак со оЗЛОгласен СмешаК
Член од
13 декември 2009
Мислења
90
Поени од реакции
24
Бедното е што морав да бегам пошо имав free ride и уште малце остана ... не слушнав како заврши :S ке чекам некој што останал подолго да пренесе импресии :P

алииии ја се сварив ... +30 беше температурата!! xD Нема комент дефинитивно ја обележа 2009 и либерацијава :P да се надеваме пак дека ќе дое...
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Атмосверата ја праиме ја и ти, а не он.
И, атмосверата кај мене беше тапа, пошо он беше тапа. А у први редови, наравно дека ќе биде добра, и на Аца Лукас е добра, и на Пуси Кет Долс е добра..
не бев у први редови баш бев избацен на страна... али како и да е кој саака шо сака нека кења... супер си беше и ме заболе кур дали стиснал плеј или си играл со миксетата или слични стварчичи :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom