Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
11 септември 2011
Мислења
358
Поени од реакции
608
Престанав да користам Facebook и сега се осеќам како Амиш ама сепак, ич не ме заболе каква е новата верзија :D

FACEBOOK => Евреи => Масонски финти
=> Шпиунажа => Корпорации => Глобализација => Boolsheet
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.641
Поени од реакции
3.535
Дали може да се деактивира? :/
Не.На 23ти на сите ќе се смени.Ако си го активираш сега можеш да избереш, дали да го објавиш или само ти да го гледаш и во меѓувреме да ги ибришеш оние работи кој си ги постирал во минатото а нејќеш другите да ги видат.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Стварно е добар, и јас на почеток мислев дека е катастрофа но се покажа дека е супер, посебно со Cover-от.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Значи вака сега, еден братучед си го има сменето бројот на мобилниот, но стариот број веќе не може да го користи а го има него внесено во фејсбук. И сега кога сака да се логира му пишува дека кодот му е пуштен на бројот и дека треба да го внесе за да продолжи понатаму. Значи нема пристап до тој број. Има некое чаре ова? А ќе речете да влезе од веќе познат компјутер, ни тоа не бива. И на неговиот дома почна да му го бара кодот. Решение? Благодарам
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Значи вака сега, еден братучед си го има сменето бројот на мобилниот, но стариот број веќе не може да го користи а го има него внесено во фејсбук. И сега кога сака да се логира му пишува дека кодот му е пуштен на бројот и дека треба да го внесе за да продолжи понатаму. Значи нема пристап до тој број. Има некое чаре ова? А ќе речете да влезе од веќе познат компјутер, ни тоа не бива. И на неговиот дома почна да му го бара кодот. Решение? Благодарам
Не сум сигурен, ама нека го смени телефонскиот број во About табот (таму каде што ти стои име и презиме, град, e-mail и сл.) и нека се обиде повторно :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Не сум сигурен, ама нека го смени телефонскиот број во About табот (таму каде што ти стои име и презиме, град, e-mail и сл.) и нека се обиде повторно :)
Друже, не може ништо да направиш. Од кога ќе го внесеш тој код што ти го праќа на мобилниот ти отвара се, до тогаш ништо.. но сепак си логиран.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
T

tinkerbelll

Гостин
Мислам дека со тајмлајнот нема опција за криење на заедничките пријатели
Кај еден пријател видов тоа, ме чуди како успеал да ги скрие а нејќе да ми каже.... има тајмлајн све ама сокриени му се и ми вика само од себе се направило така :confused: ок, невермајнд ништо битно :D
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Неможам да разговарам на чат а ни во инбокс, истотака и само првите 5 објави на пријателите ми ги прикажува другите неможе..дали има врска што денес ќе префрлат на новиот па го местат, или?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom