Exclusive глупости, кичерај и сељанштана

  • Креатор на темата city
  • Време на започнување
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
41
Абе луѓе да не запази некој што имаше за Ејми Вајнхаус сега на Ексклузив. Ја со mute чекав да почнат Домаќинкиве, па не слушнав, само слики вртеа...
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
не мислев дека некој во македонија се интересира за такви глупачи како ејми бритни парис и компанија...
да им се (испо)мочам во нив...:pishtoldz
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
41
не мислев дека некој во македонија се интересира за такви глупачи како ејми бритни парис и компанија...
да им се (испо)мочам во нив...:pishtoldz
Еј, не ја ставај Ејми во ист кош со Бритни и Парис... И не бегај од темата...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.353
Поени од реакции
7.490
Ае батали ја Ејми „ол-кајнд-оф-драг“хаус. Виде ли Сузана Ал Салкини кои облини г поседува :nesvest::drk::drk::drk:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Ае батали ја Ејми „ол-кајнд-оф-драг“хаус. Виде ли Сузана Ал Салкини кои облини г поседува :nesvest::drk::drk::drk:
Ееее па и ти се попали на тие облини ама сепак ја ќе кажам сум видел и подобри.:drk::drk:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Еј, не ја ставај Ејми во ист кош со Бритни и Парис... И не бегај од темата...
во насловот на темава пишиТ „глупости“
поголема глупост од ова наркоманкава во летово не се имат десено по таблоиди и сајтој...:helou:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.183
Поени од реакции
34.407
Ае батали ја Ејми „ол-кајнд-оф-драг“хаус. Виде ли Сузана Ал Салкини кои облини г поседува :nesvest::drk::drk::drk:
Како да не видиш... Цела „репортажа“ во цицки ја зумираа.

Од сите убавини на езерото во Струмица, само цицки и г'зови се изнагледав. Дома бев, имав температура и бев закован за телевизор, ама морав да сменам канал кога влегоа во биртијата и кога ги видов курвинските чорапи на водителката... Овие изгледа се на мисија да направат по дебилна емисија и од Боки 13.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
И емисијата ке им биде успешна се додека има раја да гледа... Мене ми беше интересна кога даваа занимливости од светот (првите 10-20 емисии) и кога водител беше Анкица. После, ја испустија и едноставно прекратив да ја гледам. Глупа е бе и толку.
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Дајте некој нека им прати линк од темава да се освестат малце веќе ме нервирет....пууу стопанката попаметна работа да се немало,трчај со камерата и снимај кој што кажал...бог да сачува

Edit:
Ја им пратив една...продужете и вие
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
166
Шо се глупират не знам,изиграват paparazzi и нешто,глупости
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Папараци на сељаци. Секој може да биде тоа. А најбош ми е листата на демек најмодерно облечени што ја прават. Почнуваат од 10 и гледам фино, нормално пред се` облечен човек. Како што се спуштаа накај 1, баш беа кичерај и сељанштаана. Можете да замислите како беше облечен Мистер Чемпион.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Абе кај нас се среќни овие познативе. Дај биди познат во америка или поточно Холивуд таму Лос Анџелес. Абе лом ќе ги направат таму.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Добро бе, пиздалимуматерина извини на ленгвиџот, ама како можете секоја емисија да го тупите со тој изродот наречен бокал тринаесет? Роденден му било, куче има, кој бренд обожавал, со лева или со десна се чешал... кога и да пуштам А1, мора да му ја гледам фацата?

Па ако толку е гладен за популарност, наместо да лобира за да биде прикажуван кај вас, нека си купи телевизија и нека снима реално шоу 24/7 во кое ќе учевствува само тој. У.П.М.

Идиоти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom