Eva Longoria

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Според мене мнгоу убава глумица, на темава може да ставате слики од неа, биографија и сл.

 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Ева Лонгориа ќе рекламира секси долна облека
Ѕвездата од Домаќинки наскоро можеби ќе стане новото заштитно лице на компанијата Ултимо и ќе рекламира секси долна облека за нив.

До сега нивниот асортиман го носеше Рејчел Хантер, а Ултимо весело ги тријат рацете бидејќи се надеваат на зголемување на нивната продажба со овој маркетиншки потег.

"Рејчел нас ни донесе 28 милиони фунти за две години. Доколку имаме некој како што е Ева сигурно оваа бројка ќе се зголеми двојно па дури и повеќе од тоа." - кажа еден од модните стручњаци на Ултимо.

"Таа е најпозната и најпосакувана ТВ личност на светот" - додаде тој.

Во конкуренција за престижната работа беше и Николета Шериндан, исто глумица од Домаќинки, но предноста на Лонгорија беше тоа што таа е 12 години помлада.​




 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Ева Лонгорија најубава?
Ти да не си се збунила нешто...

Колку поубави Ромки во Шутка има само...Еве ја твојата „најубава” глумица без шминка и без скапи филмски камери и ефекти.




 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Acid напиша:
Ева Лонгорија најубава?
Ти да не си се збунила нешто...

Колку поубави Ромки во Шутка има само...Еве ја твојата „најубава” глумица без шминка и без скапи филмски камери и ефекти.




Не најубава, убава. Ама сликиве :pov:
леле.. кај ги најде жити се? грозна е :toe:
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Acid напиша:
Ева Лонгорија најубава?
Ти да не си се збунила нешто...

Колку поубави Ромки во Шутка има само...Еве ја твојата „најубава” глумица без шминка и без скапи филмски камери и ефекти.
Токму овие слики сакав да ги ставам и јас.:) Ева Лонгориа ја краси само шминката.:wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
I am a bitch напиша:
Не најубава, убава. Ама сликиве :pov:
леле.. кај ги најде жити се? грозна е :toe:
Тоа ти викам.
Не за џабе постои Гугл. Прво побарај повеќе слики, па после дојди до заклучок. Што се вика - барај second opinion. :wink:
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Abe dostate site bez sminka se grdi to e fakt..! sminkata gi praj perfektni. I plus niska e mene ne mi e nisto posebno Eva Longoria .
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
MoNa` напиша:
Abe dostate site bez sminka se grdi to e fakt..! sminkata gi praj perfektni. I plus niska e mene ne mi e nisto posebno Eva Longoria .
Сигурна си дека сите без шминка се грди?
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Добра Е,ама далеку од НАЈ НАЈ!!!
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2


Ејсид тотално ми го смени мислењето за неа :)) Кога ја гледав на слики и на Очајни Домаќинки си викав колку е убава, ама сега .. :icon_lol: Али темава нека остане за ставање убави слики :)
 
Член од
15 ноември 2005
Мислења
355
Поени од реакции
1
Ece напиша:
Токму овие слики сакав да ги ставам и јас.:) Ева Лонгориа ја краси само шминката.:wink:
Jas pak mislam deka i so sminka ne e nisto posebno.A bez sminka pak...no comment,vo pravo e Acid :bravo: ,kakvi romki sum videla,Longoria voda im nosi!
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Ne mi se sviga. Ne e losa ama ne e ni nesto posebno. Btw negde procitav i deka imala "plasticen" nos.
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Acid напиша:
Колку поубави Ромки во Шутка има само...Еве ја твојата „најубава” глумица без шминка и без скапи филмски камери и ефекти.




Баш као циганкине во Шутка:pos2::pos2:
Не е ништо посебно :toe::toe:
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
:) I jas se ubediv deka e cela samo faca so prilicno shminka i nisto drugo.
Kako lice mi bese stvarno slatka,ama kako telo nikogas ne me fascinirala.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom