Erepublik - помогнете на еМакедонија

F

FuckYouAll

Гостин
Одиш кај мене на профил.. (specanz) .и горе десно до АДД за пријателче ти пишуе Donate кликаш таму и фураш даље..иначе прати ми го мене лебот шо имаш у план да го даваш па јас ќе го препратам низ нашата паравоена единица:salut:
Ти пуштив 200 q1 леба.:helou:
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
644
Поени од реакции
156
Ромпер после вчерашната битка
 
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
незнам зошто го хејтате толку плато или админите. Ја баш ги сакам пошо ми купуваат жито за 0.3, q5 tenkovi za 25.5... :)
 

Воин без Коњ

краток и јасен
Член од
18 септември 2010
Мислења
850
Поени од реакции
1.213
зашо мене никад не ми купуваат -.-
Како бе не ти купуваат? Стави понуда по онаа цена шо е на default или макар еден 0.01 МКД поефтино. Може понудата ќе ти стои цел ден на пазарот додека се продаде се, ама цел ден малку по малку ќе ти откупуваат и на крај се ќе ти откупат. Проверено.

Ја веќе недела дена Q1 лебот (околу 390 парчиња на ден) го продавам по 0.65 иако цената му варира од 0.50 до 0.61 максимум.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Како бе не ти купуваат? Стави понуда по онаа цена шо е на default или макар еден 0.01 МКД поефтино. Може понудата ќе ти стои цел ден на пазарот додека се продаде се, ама цел ден малку по малку ќе ти откупуваат и на крај се ќе ти откупат. Проверено.

Ја веќе недела дена Q1 лебот (околу 390 парчиња на ден) го продавам по 0.65 иако цената му варира од 0.50 до 0.61 максимум.
лол интересно...
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Абе информиран е некој ќе има ли војна со гејциве.Цел ден чекам да пчне војнава.Мава на психа :):):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom