eМакедонска Фаланга

Дали сте за создавање Македонска Фаланга?


  • Вкупно гласачи
    82
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
1
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
1
ех ама се заебав отидов еднаш во борба,па после одма се лечев па пак у борба и сеа трт лечење ае и така штом ке дојде 00-00 ке се излечам зашто утре ке неможам да се вклучам :smir::smir::smir:
 

Ivan Makedonski

Самопрогласен патриот
Член од
19 август 2009
Мислења
290
Поени од реакции
19
ех ама се заебав отидов еднаш во борба,па после одма се лечев па пак у борба и сеа трт лечење ае и така штом ке дојде 00-00 ке се излечам зашто утре ке неможам да се вклучам :smir::smir::smir:
брат вака...еРеп денот трае 24 часа и во Македонија започнува во 09:00 часот наутро и трае до наредниот ден до 09:00...

...околу борбите и лечење...можеш да се лечиш само еднаш во денот и тоа под услов да се бориш барем во една битка тој ден...колку велнес ќе добиеш зависи од тоа со кој квалитет е болницата во регионот во кој се наоѓаш...за да провериш со кој квалитет (колку ѕвездички) има болницата во твојот регион кога ќе си во твојот профил кликни на името на регионот...исто така и се лечиш значи откако ќе се бориш на тоа место ќе има HEAL...
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
ех ама се заебав отидов еднаш во борба,па после одма се лечев па пак у борба и сеа трт лечење ае и така штом ке дојде 00-00 ке се излечам зашто утре ке неможам да се вклучам :smir::smir::smir:
ти пратив неколку гифта,41 велнес имаш сеа
утре прво ќе се бориш,еднаш само,па ќе се излечиш
и после ќе работиш и тренираш:helou:
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
1
брат вака...еРеп денот трае 24 часа и во Македонија започнува во 09:00 часот наутро и трае до наредниот ден до 09:00...

...околу борбите и лечење...можеш да се лечиш само еднаш во денот и тоа под услов да се бориш барем во една битка тој ден...колку велнес ќе добиеш зависи од тоа со кој квалитет е болницата во регионот во кој се наоѓаш...за да провериш со кој квалитет (колку ѕвездички) има болницата во твојот регион кога ќе си во твојот профил кликни на името на регионот...исто така и се лечиш значи откако ќе се бориш на тоа место ќе има HEAL...
Ова го знаев уствари ми објаснија што и како у москва болницата е q5 ио ми дава +50welness а околу времето не знаев и се зачудив зошто кога беше 00-00 не можев да се излечам:nesvest::helou:

ти пратив неколку гифта,41 велнес имаш сеа
утре прво ќе се бориш,еднаш само,па ќе се излечиш
и после ќе работиш и тренираш:helou:
Фала за гифтовите ;):smir: и за објаснувањата сите што ми ги пруживте :smir::helou:
btw сеа станав 7-ми lvl и се приклучив на партијата
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
1
Ех ама не изиграа убаво Русите Toneh уште не бил пријавен за гласање ама не ми е јасно како не го исфрлиле Гоце Делчев или пак виделе дека е во Far Eastern Russia и дека има мн население таму па си велат нема шанси да успее тоа не е убаво од нивна страна но сега нема да изигрувам КАЛИМЕРО па да ја барам правдата така е кога си во туѓа држава:nenene::kesa:...Го чекам денот кога ке се формира eMacedonia па веднаш летам за МКД:bip::bip:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom