Blizoo - импресии и месечни примања?

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.419
Поени од реакции
461
Дали сте задоволни од работата таму? Зборувам за Продажен агент. Исто така, колку се месечните примања во врска со оваа работа и дали се редовни?
Сестра ми се пријави за работа таму...Денес и се јавија од таму и сака да знае какви се условите таму...
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Е што сеа, ти си менаџер таму, па проверуваш како се однесуваат агентите?
 

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.419
Поени од реакции
461
Е што сеа, ти си менаџер таму, па проверуваш како се однесуваат агентите?
Океј чекај да се изјаснам:
Сестра ми се пријави за работа...Денес и се јавија од таму и сака да знае какви се условите таму...
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Дали сте задоволни од работата таму? Зборувам за Продажен агент. Исто така, колку се месечните примања во врска со оваа работа и дали се редовни?
Сестра ми се пријави за работа таму...Денес и се јавија од таму и сака да знае какви се условите таму...
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
--- надополнето: 17 февруари 2012 во 00:36 ---
Океј чекај да се изјаснам:
Сестра ми се пријави за работа...Денес и се јавија од таму и сака да знае какви се условите таму...
Јас не би одел таму. Па да ми даваат и 30.000 денари плата. Кога и да појдам во Близу се караат вработените и муштериите, а 80% се во право муштериите.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Сестра ми се пријави за работа таму...Денес и се јавија од таму и сака да знае какви се условите таму...
Со среќа нека и е!
А и ќе и треба... имам разговарано се неколкумина таму вработени...коментарите се во смисол... Гвантанамо.... :D
... незгодна работа биле тоа камерите за надзор.... и манијаците што по цел ден гледаат во мониторите....многу минуси се пишувале...:D
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Браво бе ацететово, го разоткри типов :LOL:
:D:D

Имам роднина што работи како продажен агент и секогаш се жали дека слабо им оди, и дека редовно имаат поплаки од клиентелата.
 

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.419
Поени од реакции
461
Ааа епа фала на инфото дечки :)
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
Ааа епа фала на инфото дечки :)
Какво инфо бе дете,ти напишаа тука 2,3-ца луѓе неколку реда,критики и ред др.глупости и одма донесе заклучок? За тоа треба саглам дебата,да се испокараат на 20-тина страни 15-20 луѓе најмалце,да се изнесат аргументи и факти за и против,а не вака,поздрав!
 

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.419
Поени од реакции
461
Какво инфо бе дете,ти напишаа тука 2,3-ца луѓе неколку реда,критики и ред др.глупости и одма донесе заклучок? За тоа треба саглам дебата,да се испокараат на 20-тина страни 15-20 луѓе најмалце,да се изнесат аргументи и факти за и против,а не вака,поздрав!
Точно, али имав веќе претходна претстава за што станува збор. Ништо од ова, се отвори близу во ГТЦ, отидоа слободните работни места, т.е. зафатени се веќе...

И ПЛУС - нашиот народ коа ќе фати за една работа да се кара, оди на сосема трета и на крај доаѓаш до НИКАКОВ заклучок и уште позбунет си. Од моево 5-годишно форумџиско искуство ти го велам ова...
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Момци да не е некој случајно информиран колкава плата земаат ТЕХНИЧАРИТЕ, и нивно работно време?​
 

Kajgana Shop

На врв Bottom