Barclays Premier League Season 2012-2013

Кој ќе се пакува за у Европа?


  • Вкупно гласачи
    86
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
Е, јеби га, факат је то. Први се. А тоа што се први не е до толку голема stvar; колку што се... единствени. :icon_mrgr:
никој не го оспорува тој факт, него муабетот беше кој имал повеќе фанови во Лондон (не дека некој точно знае, имаше постирано табела и извор од каде е табелата), и кога немаат што да вратат за таа тема одма вртат за ЛШ како освоиле (и ова е повеќе пати потврден правец на дискусија за разни муабети кога ќе допрат до ѕид и немааат каде истиот аргумент го вадат)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.915
Поени од реакции
84.324
никој не го оспорува тој факт, него муабетот беше кој имал повеќе фанови во Лондон (не дека некој точно знае, имаше постирано табела и извор од каде е табелата), и кога немаат што да вратат за таа тема одма вртат за ЛШ како освоиле (и ова е повеќе пати потврден правец на дискусија за разни муабети кога ќе допрат до ѕид и немааат каде истиот аргумент го вадат)
Ај да не испадне никој не признава од навивачиве на Челзи.
Еве јас ќе кажам.Да Челзи нема најмногу навивачи во Англија има неколку екипи со повеќе навивачи.
Стварно не знам зошто дојде до дискусијава.
 
S

Stivie G

Гостин
Како по обичај, секој дискусијата си ја врти како најмногу му одговоара. Џабе некој мене ќе ми кажува дека Ливерпул е во очајна состојба кога јас ќе му кажам дека имаме 5 титули во ЛШ.....
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.559
Поени од реакции
52.351
никој не го оспорува тој факт, него муабетот беше кој имал повеќе фанови во Лондон (не дека некој точно знае, имаше постирано табела и извор од каде е табелата), и кога немаат што да вратат за таа тема одма вртат за ЛШ како освоиле (и ова е повеќе пати потврден правец на дискусија за разни муабети кога ќе допрат до ѕид и немааат каде истиот аргумент го вадат)
Ни се може :ROFLMAO:
До лани сите други дискусијата против нас ја вртеа кон тоа дека немаме ЛШ. Иначе многу е глупо да се караме тука кој колку фанови имал во Лондон. Што ќе ми смени мене или тебе тоа што Арсенал имал повеќе фанови од Челзи во Лондон? :)
 
S

Stivie G

Гостин
Абе баталете Лондон, гледајте Манчестер каде процентот на сините ќе расте од година во година :icon_mrgr:.
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
И 100 нека има додека игра добро,океј е :icon_lol:
Пa, да ти кажам право, не се ни сомневам дека еден ден, колективот на МанЈу ке достигне вкупен збир од милион и четрсто илјади години....:icon_mrgr:
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Абе баталете Лондон, гледајте Манчестер каде процентот на сините ќе расте од година во година :icon_mrgr:.
Е за ова зборувам, еве ја твојата искомплексираност, каде коментираш за сосема трети екипи, а твојот посран тим никаде не се спомнува!
 
S

Stivie G

Гостин
Е за ова зборувам, еве ја твојата искомплексираност, каде коментираш за сосема трети екипи, а твојот посран тим никаде не се спомнува!
А јас па за болдираното зборувам. Никаде не го нареков твојот тим посран и слични :гомце:за разлика од тебе....После пак викај дека јас сум бил искомплексираниот.
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Е за ова зборувам, еве ја твојата искомплексираност, каде коментираш за сосема трети екипи, а твојот посран тим никаде не се спомнува!
Епа јеби га, во право е, на место му е коментарот, без разлика дали „неговиот“ клуб е спомнат или не...:icon_mrgr:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom