Bandini

Р

~~РубинРед~~

Гостин
Не сум во можност да ја пратам серијата сега,што се случи откога го фатија Молик?
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Дали ги имат сите сезони од бандини за спуштање од интернет.Едни роднини од австралија ја загледаја овдека ама дека ја немала таму или шо знам ми викат ако можам да ја најдам да ја спуштам и на цдина да ја снимам.Ако имат кажвејте ке ми клат од најголемиот пакет и да му ја спуптам башка ке останит за мене нет :)
 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
1
JAs mislam deka ovaj film e podobar od Gumus i Sheherezad :SI dobro sega malce ne ubo glumat.. :S
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Леле,неможам да замислам дека овој филм ви се допаѓа :kesa: овој е најнобскиот филм досега што сум го видел .....
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
од зор погледнав 10тина минути од серијата, па ме интересира секогаш така сецка кога успоруваат или мене ми се погоди баш таков момент? иначе никако не ми се свиѓа серијата, али се е прашање на вкус.:smir:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
^Мислам дека сецка кога се случува нешто драматично :) :icon_lol:
 
I

Intex

Гостин
Да, интересни обичаи имаат.
Како на пример обичаите за кравите, за женидбите, за господарењето на мажот над куќата.

Еј, денешната Индиска култура сигурно не е како таа у Бандини.:smir:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
најјаки се ефектите шамар ко ќе му врзат некому
 
Член од
3 мај 2010
Мислења
163
Поени од реакции
17
Како на пример обичаите за кравите, за женидбите, за господарењето на мажот над куќата.

Еј, денешната Индиска култура сигурно не е како таа у Бандини.:smir:
Да и денешната култура е иста како таа во Бандини. Иначе да, интересни обичаи имаат, можеби не чинат, но ете некој така живее. Не е лошо да се погледне нешто подруго од нашето. Иначе интересно се облекуваат, имаат интересна музика и тн.
Btw, кога ја гледав серијава некако многу ме вознемируваше и секогаш главата ме болеше, можеби од сите џинџи минџи, сите бои па и од музиката. Како чалакана се
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Ve nervira bandini a? Barem porazlichen e filmot od onie glupine shpanski serii :S :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom