ASOT

Статус
Затворена за нови мислења.

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
И утре важи попустот така?
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
13
од кај ти е (дез)информацијава?
не е дезинформација,сабајлето го купив пакетот,парите ми се вратени,а картата(тоа што го добиваш на mail и треба да го испечатиш) е неважечко.
--- надополнето: 14 февруари 2012 во 22:32 ---
И утре важи попустот така?
да,4350 динари за пакетот !
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Фала, конечно утре да купам и се гледаме на 550ката
 
Член од
22 март 2009
Мислења
117
Поени од реакции
12
не е дезинформација,сабајлето го купив пакетот,парите ми се вратени,а картата(тоа што го добиваш на mail и треба да го испечатиш) е неважечко.
Ama bash vrska si nemash i samo shirish dezinformacija...znaci i na stranata na Global Insomnia i na Tickets.rs ubavo go pisuva slednovo:
14 – 15 February when it will be possible to buy 1 regular ticket and get 50% discount for the second ticket!
toa deka si gi dobil kartite so se kodovi na mejl pa nevazecki se ti vratile pari ... cisto sumljam ... znaci toa sto tebe te zbunilo e sto na tickets.rs pisuva
LOVE INVASION PAKET 5,800 din. -25%
znaci toj popust od 25% se odnesuva na paket od 2 bileta, dali kje ti sitnat edna karta po originalna cena i drugata po 50% popust ili na 2te kje staat 25% popust isto ti se faka.....
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
не е дезинформација,сабајлето го купив пакетот,парите ми се вратени,а картата(тоа што го добиваш на mail и треба да го испечатиш) е неважечко.
--- надополнето: 14 февруари 2012 во 22:32 ---

да,4350 динари за пакетот !
убаци минимум едно евро повеке од потребното, пошто ти зима сервисот за услугата, ако имаш точно евра нема да моеш да го оствариш успешно плакањето, а не дека ти ги вратиле парите.

а ако веќе си ги добил картите на меил, па после тоа да станале неважечки, ондак у најмала рака мора да ти пратат нов меил да те известат
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
13
знам како е попустот,и знам дека на втората имаш -50 %,или на двете -25 %, јасно ми е се.на страната имаше грешка од страна на програмерите и попустот беше 50 % не на втората карта,туку на двете(тоа значи дека пакетот извесно време се продаваше 2900 динари). а ова што пиши сега LOVE INVASION PAKET 5,800 din. -25% , тогаш беше LOVE INVASION PAKET 5,800 din. -50%. а да , ми пратија нов mail со кој ме известуват за тоа,и ми препорачаја да напрам нова трансакција,или да си купам карти во продажните центри.....
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Најверојатно со ова http://www.fudeks.rs/red_voznje.aspx 30 евра повратна до Белград.
Мене ова не ми одговара, пошо се враќа многу касно, а полагам испит на 5ти, така да ќе одам доколку има од папилон доволно, а ако нема од автобуска скопје 2100 повртна.
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Мене ова не ми одговара, пошо се враќа многу касно, а полагам испит на 5ти, така да ќе одам доколку има од папилон доволно, а ако нема од автобуска скопје 2100 повртна.
Од Папилон е незгодно бидејќи те остава во 14ч и додека се отворат вратите во 21 треба да шеташ како мува без глава низ градот. За овој превоз од Фудекс читав дека бил добар, а и ми одговара бидејќи ќе останам неколку дена.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Од Папилон е незгодно бидејќи те остава во 14ч и додека се отворат вратите во 21 треба да шеташ како мува без глава низ градот. За овој превоз од Фудекс читав дека бил добар, а и ми одговара бидејќи ќе останам неколку дена.
Јас пишав во повеќе навратри дека сум сам, т.е немам друштво никој не се пријави таков :D па се решив сам да си се организирам и тоа ми одговара највеќе со ниш експрес некаде околу 5-6 сум таму, до дека најдам арена и да апнам троа, ете ти 8-30 сабајле у 7-20 имам повртна и то је то :D
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
да ве прашам со каква картичка плаќавте? дебитна visa electron oд NLB- tutunska banka, ќе ми врши работа?
Visa Electron ќе ти заврши работа. Ја денес со таква зедов. Што значи, се гледаме во Белград. Едвај чекам.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
161
Поени од реакции
91
а дали има некој информации за да се купи само карта од Папилон, без превоз ??
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom