account recovery

Член од
4 јануари 2009
Мислења
91
Поени од реакции
5
ВЕ МОЛАМ кажете ми како да си го вратам стариот account, го избрисав ненамерно и сега неможам да го пронајдам а мн ми е потребен зашто се ми беше зачувано во него. ВЕ МОЛАМ ИТНО МИ ТРЕБА ПОМОШ!!! ОДНАПРЕД ВИ БЛАГОДАРАМ:toe:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
ВЕ МОЛАМ кажете ми како да си го вратам стариот account, го избрисав ненамерно и сега неможам да го пронајдам а мн ми е потребен зашто се ми беше зачувано во него. ВЕ МОЛАМ ИТНО МИ ТРЕБА ПОМОШ!!! ОДНАПРЕД ВИ БЛАГОДАРАМ:toe:
Дообјасни. Каков акаунт? Од што? Како си го избришал?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
user account od windows. Slucajno go izbrisav i poveke ne mozam da go najdam.
C:\Documents and Settings овде побарај го акаунтот и ако при бришењто не си ја избрал опцијата Delete files, тогаш овде ти се податоците.
 
Член од
4 јануари 2009
Мислења
91
Поени од реакции
5
C:\Documents and Settings овде побарај го акаунтот и ако при бришењто не си ја избрал опцијата Delete files, тогаш овде ти се податоците.
ACKA TI BLAGODARAM MN mislam deka sega e vo red

C:\Documents and Settings овде побарај го акаунтот и ако при бришењто не си ја избрал опцијата Delete files, тогаш овде ти се податоците.
toa e vo red go najdov pod User ama uste da mi kazes i kako mozam da go aktiviram zasto koga ja startuvam masinata mi se pojavuva ona log on i si pisuvam user arno ama treba da napisam i password a toj password sto go staviv jas ne go prifaka. mislam deka me svakas? TNX

a dali mozam so kopiranje na podatocite od user vo administrator da go aktiviram user accountot???
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
ACKA TI BLAGODARAM MN mislam deka sega e vo red


toa e vo red go najdov pod User ama uste da mi kazes i kako mozam da go aktiviram zasto koga ja startuvam masinata mi se pojavuva ona log on i si pisuvam user arno ama treba da napisam i password a toj password sto go staviv jas ne go prifaka. mislam deka me svakas? TNX

a dali mozam so kopiranje na podatocite od user vo administrator da go aktiviram user accountot???
Јас би ти предложил вака, сите фајлови што ти се од избришаниот акаунт да ги копираш некаде настрана. Потоа, од Documents and Settings избриши се` што е во врска со избришаниот акаунт. Сега од User Accounts креирај нов акаунт(можеш и со истото име како што бил тој претходниот) и во него префрли ги фајловите. Ме сфати или ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom