30 минути пред големиот земјотрес во Кина, фотографии од небото

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

Toxic Boy

I'M MACEDONIAN!
Член од
27 јуни 2008
Мислења
215
Поени од реакции
3
како што сме тргнале со муабетов за невремињата излеа дедо ное пак ке треба да се фати за работа :pos2::pos2::pos2:
 

Kika-17

Trouble maker
Член од
21 декември 2008
Мислења
240
Поени од реакции
5
Уу па што е сега ова ОМГ страшно било во живо таму :pos2:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
После секоја голема несреќа...природна катастрофа излегуваат овие слики...истите...сосема исти...ајде ви се молам :P
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Дајте бе не тресете глупости темава е да се коментира за мистеријата на небото пред земјотресот во Кина а не да си пукате сеир и да пишувате ради реда...


Се надевам дека не се работи за Ова :nesum:
Прво и основно не би ме чудело да се работи за вакво нешто .... се бива... а јас лично мислам дека станува збор за нешто што денешната технологија уште не може да си го објасни но не е ништо посебно ... Hopefuly :helou:
 

iq0r

Mic drop
Член од
4 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Ова е само некоја појава поради пореметување. Пред некој месец истото се случи и во лондон. На небото се појави розев облак! стоеше така некое време и потоа се повлече. Ваљда е горенаведената причина.:helou:
 
Член од
1 септември 2009
Мислења
166
Поени од реакции
56
Феноменот е или природен, во кој случај нема што да буни човек. Или станува збор за HAARP (има тема за тоа на форумеф само ме мрзи да ја барам).
Технолгија за предизвикуванје тектонски вибрации постои одамна. Затоа американците и дозволуваат да постојат толку многу нуклераки низ разни држави на светов, зато што сигурно имаат некое подобро, помоќно и поефикасно оружје со кое држат „тонџ“ врз остатокот од светот.
 

проф.

Величието е едноставно..
Член од
12 април 2009
Мислења
387
Поени од реакции
9

Kajgana Shop

На врв Bottom