18 годишен Охриѓанец од исламска вероисповед дел од мрежата на Ал Каеда

  • Креатор на темата Deleted member 54216
  • Време на започнување

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Јас сум за да им се плати превоз до саканата дестинација на сите вакви што ги трпи оваа територија. Барем знаеш дека никогаш нема да се вратат + никој нема да си испрља раце. Не ме чудат постапкиве искрено со оглед на тоа која класа на народ е заслепен од религијата, поготово оваа.
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Не го фаќа него канцер. Кога си на праведниот пат на џихадот и болестите бегаат од тебе.
Штознам. Пуно наш не уверува како нема шанси верска доктирна да зарази кечиња, а на Косово рушат статуи на мајка Тереза, врбуваат се и сешто по затвори, кој да пропагира, кој во Сирија, кој да спрема бомбашење кога ќе дојде право време, Смилковци, нема потреба да го повторам тоа. Кога се гордееш што си дел од најнеписмениот народ во Европа+верска милитантна идеологија, секој има причина да биде загрижен.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.304
Поени од реакции
4.701
Штознам. Пуно наш не уверува како нема шанси верска доктирна да зарази кечиња, а на Косово рушат статуи на мајка Тереза, врбуваат се и сешто по затвори, кој да пропагира, кој во Сирија, кој да спрема бомбашење кога ќе дојде право време, Смилковци, нема потреба да го повторам тоа. Кога се гордееш што си дел од најнеписмениот народ во Европа+верска милитантна идеологија, секој има причина да биде загрижен.
Порано тоа, сега и јас се убедив што може да направи верската доктрина, за жал. Само игнорантите можат да бидат мета на таква ефтина манипулација, ми се гади од нив.

Албанската елита и секој разумен албанец се знае кон што се настроени, првите чекори се направени за овие лигуши, Косово им ја одзема државјанството, Албанија ги затвора, мислам дека овие постапки се за пофалење.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom