“Здраво, се викам Клаудија, имам $20 мил., ми треба маж’’

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Здраво се викам Сашко имам 17 денари у џеб 3 рефус цигари,ќибрит и клуч од гаража и барам добра цура :)))) :poss::vozbud:
 
N

n/a

Гостин
LOL...
се подадоа,хахаха :)
Како го нема Шведо сега...
он би и се расправал деноноќно ,хехехе :)
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Све продадени души ццц :vozbud:
абе кого лажам за 20 милиони и гзот ке си го дадам хахаха
 

JocikA

The red one
Член од
24 јуни 2008
Мислења
109
Поени од реакции
28
Реално може да станемо милионери на форумов :wink:
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Здраво.Се викам Клаудија имам 20мил.$,50 години.135 кила и личам на свиња пред парење. Ми треба МУЖ да направи да се чуствувам како права сви.....жена а за возврат ќе му дозолам да си поигра со моите 135 ки...со моите 20мил $.
Заинтересираните нека се обратат кај мојот вете... матичен забар пошто редовно го посеутвам зашо здивот ми мириса на вецето у ГТЦ.
:pos::pos::pos::pos:
 

ZACKY VENGEANCE

chuck SUCKScorey ROCKS
Член од
25 ноември 2008
Мислења
226
Поени од реакции
16
одма ја зимам, барем да ми изнакупи неколку работи после ајт.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
165
Поени од реакции
18
abe za 20 milioni i na 20 milioni pati polosi od ova bi postanal maz. Dobro be imate vie bujna imaginacija so 20 milioni so se moze da se napravi?
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Абе за 20м ќе и ја земам невиноста :vozbud:
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.584
Да знаев дека повеќето ќе се продадете, ич немаше да ве прашувам!:kesa:

Клаудија е ноќна мора по секој основ, со или без пари, не смее ни да се помисли нешто со неа.

Туку видете го пак ова чудо подоле, крајно екстремна варијанта на нешто што на англиски се вика SHIT FOR BRAINS.

Намќорестата мивка на сликата е од Шведска, има титула контеса (кај само ја ископала еден Господ знае, демек да докаже дека има кралско педигре). Како што и доликува на секоја пресметана курвештија, дотичнава со секс му се пикнала под кожа на Генералниот директор на United Technoloigies (и тој е ѓубре, но него тука го кривиме за катастрофалниот избор кој го поткопува нормалниот систем на односи мажи-жени).

Јасно, по воспостановената шема, дотичната швеѓанка сега бара развод. Во парницата наведува дека бара $53000 НЕДЕЛНО за да може да го продолжи стилот на живот на кој била навикната (без да работи). Ова мимо еден милион долари кој добила за да ги намири основните животни потреби. ...

$53000 е годишна плата на половина од населението во САД! Една година школување на најпознатите светски универзитети чини малку помалку од таа сунма. ...

Ги нема тие пари и титули кои би натерале еден маж со интегритет, еден кул фраер да потроши една минута време на овој аромантичен шведски паразит.:nenene: Фуј кое ругло од жена...

 
T

the Carpenter

Гостин
Абе не сте нормални бре.....20 милиони долари?

ЈАс И за поефтино:pos2:
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
епа види вака оваа има 45 год отприлика...керка и да претпоставиме дека има 20...па ако не керка и и 10 милиони зелени не мора повејке и ке ја гледам до крај на живот...само се плашам да не е и таа како незе хахахах
 
T

the Carpenter

Гостин
За ќерки на поефтина тарифа ќе уклучиме. А за накази,ко оваа, за едно 15 милиони, ваљда ќе останат за трошење нешто пари:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom