Што сакате за роденден?

`Jomero

Jomi =)
Член од
26 февруари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
8
Da bidam so lujdzeto so gi sakam i da ima dobra zabava drugoto ne e vazno :smir::drk:
 

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Поважно би ми било некој да ми ја направи честа и да ми дојде на роденденот, доколку го славам, или ако ништо друго да ми честита, отколку да ми донесе нешто. И се разбира поважно ми е поклонот да ми е даден со љубов. Може тоа да биде и најмала ситница, но ако знам дека е со љубов, ќе ми биде мн. мила, за разлика од нешто големо купено, само онака колку да се пројде. А доколку веќе би морала да бирам што сакам за роденден...па не знам. Најмногу би ме израдувало ако ми донесат нешто што во тој момент најмн. го сакам. И секогаш се радувам на мечиња(и покрај тоа што дома ги имам во огромен број, во креветот од нив веќе не остана место за мене:)), некои мали, но значајни поклончиња, маски, и некои штосни и интересни рабти, без разлика за што се работи!:):smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.462
Поени од реакции
13.936
Компјутер со најдобрите перформанси. :vozbud:
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
Сакам да сум најдобро расположен и со френдовите и најблиските околу мене.. Тоа ми е доволно, а поклон не ни мора..
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Било што само да е од се срце и што мене многу би ми значело
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Ми текна,ми текна!
Да го надополнам мојот претходен пост доколку не сум напишала
Сакам саат,убав саат за на рака:pipi:Пасија ми се..мхмхмх:pipi:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Jas sakam da mi podarat nekoj ubav parvem ili nekoja ubava belegzija za na raka ili nekoj dobar saaat:smir:
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Многу ми е убаво кога некој ке ми подари нешто од срце, не мора да е скапо ама знае дека многу ке ме израдува...како на пример другарките ми дадоа прстен во форма на круна(симбол за Queen)... Секогаш кога ке го погледнам ме потсетува на нив...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom