Што правите кога сте сами дома?

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Музика до даске :) Не дека и ко ќе не сум сама не пуштам али вака поопуштено е.:smir: И чистам на раат.
 

`Jomero

Jomi =)
Член од
26 февруари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
8
Nisto posebno kako i sekogas sednat pred kompjuter i cepkam nesto kolku da pomini vremeto..
 
M

MIL

Гостин
Хех неможам да напишам што правам... зошто сестра ми е зачленета на форумот и секој ден ми ги чита постовите па и ќе ме исклевети на моите(има некој работи што не треба да ги знае хехе) како малите деца е :toe::tapp::tapp:
HAHAHAHAHAHAHAA ZAKON DAJ DA POKRENEME PETICIJA DA JA IZBRKAAT SESTRA TI OD FORUMOT HOHOHHOHO PA DA SI KAZES LELE ME NASMEA SUPER:pos2::pos2::pos2:

Koa sum sam doma a toa e sekoj den najcesto si vodam razgovor so devojka mi na microfon si kazuvame kolku se sakame si gugame,idam se banjam si setkam po banjarce doma u pozadina pusteno dobro hous4e i si igram na boxericki pred ogledalo dodeka si susam kosicka si se setkam polugolo po doma pa ke si sednam na netce pa si pisuvam pa biljardce pa cokoladce pred pc i juvce pa posle na krevetce kako bebito ke se optegnam moze i da se uspijam sakam da sum sam uzivam koga sum sam ama uste poveke ke uzivam ako mojata jaka polovina e so mene i da se brkame niz domaaaaa :vozbud::vozbud::vozbud: mmmmmmmmmmmm I like it!!!!!!!!!!
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
9
Па слушам песни на цел глас , ги мавам комшиите со јајца преку прозорец и др :helou:
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Музика на цел глас, Lyrics од некоја песна и пеење :vozbud:
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
се трудам да пополнам простор ..хахахаха...викам луѓе , варам кафе ко луда , пуштам музика, си кулираме и така ...
п.с. коа ке бидам сама ке ве известам,:smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.449
Поени од реакции
13.886
Музика на цел глас, и спремање некое ново сетче :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom