Што мислите...

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Бидејќи физички немам ништо убаво, би рекол смислата за хумор, желбата да им помогнам, да растоварам нешто ако се селат или да им варосам по дома. Плус и добар слушател сум. Можам да слушам како девојка збори со саати и да ја подржам во одлуката со кој дечко да биде.
Не ретко ми кажале дека сум прекрасен другар.
Исто можам и да ги возам или частам, едноставно ми е задоволство да ги гледам среќни што не плаќаат за такси или пијачки.
Што да правам таков сум и со надеж сум дека еден ден ќе се најде некоја и за мене, некоја која ќе ме направи среќен.:(
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.327
Поени од реакции
7.789
Бидејќи физички немам ништо убаво, би рекол смислата за хумор, желбата да им помогнам, да растоварам нешто ако се селат или да им варосам по дома. Плус и добар слушател сум. Можам да слушам како девојка збори со саати и да ја подржам во одлуката со кој дечко да биде.
Не ретко ми кажале дека сум прекрасен другар.
Исто можам и да ги возам или частам, едноставно ми е задоволство да ги гледам среќни што не плаќаат за такси или пијачки.
Што да правам таков сум и со надеж сум дека еден ден ќе се најде некоја и за мене, некоја која ќе ме направи среќен.:(
Добро е тоа што имаш добар бонтон ама не претерувај многу.Затоа што ако претераш многу папучарски и лигушки изгледа тоа.Според мене треба да се направи баланс меѓу добгрото однесување и споствениот машки став,и ако чекаш нешто да ти падни од небо ќе се начекаш затоа акција,акција,акција друже.
__________________
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
..на кој дел од вашето тело не можат да одолеат оние од спротивниот пол!? :wink:


Јас мислам дека кај мене не можат да одолеат на моите усни и на моите гради :mrgreen: :wink:
You hot me!:pipi:

Нема инч на моето тело на коj што можат му оддолеат, ок можеби кога сум облечен, облеката квари просек бидејќи го заскрива моето тело. Што побрзо сакаат да ме видат без неа. А нее е фер, не играме така... читерки низаедни, прво сакам убави зборови и романтика.

By Serpico:
no pasaran!
:bt-mrbigandhot20-bt: :wink:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Многу често скоро секоаш добијам комплименти за бузете и очите :pipi: би требало тоа да ги пали дека друго не знам шо би ги палело :pos:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Мевот ми апсолутно ги излудува машките :icon_lol:
А мевот во комбинација со убаво излупаните ми коленици - прави да паѓаат пред мене!!!
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
...осмех...ама кога погледот оди надолу...има и друго шо пали :pipi: така ми рекле
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Нема ништо на мене што е физички впечатливо .
Покрај карактерот нема дел од мене кој е впечатлив ... !
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
покрај мојот специфичен зајадлив шарм, не одолеале никад на усните мои, за кои пола од манекенките можат вода да ми носат, и тоа светските...тоа е онака специфично за мене...
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
..на кој дел од вашето тело не можат да одолеат оние од спротивниот пол!? :wink:


Јас мислам дека кај мене не можат да одолеат на моите усни и на моите гради :mrgreen: :wink:
најверојатно задникот и цицките па така барем ме убедува партнерот
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
На прв поглед: лицето и градбата.
На втор поглед: ланците што морам да ги користам, за девојката да не побегне кога ќе почнам да зборувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom