Што кога ќе се сексуално рекреирате и после тоа го/ја нема никаде?

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Секс за една вечер е убаво затоа што не мора да се врзуваш со личноста-но ова е проблем кај девојките затоа што повеќе се поврзуваат со сексуалниот партнер.Но ова се однесува на помладите.

Затоа јас си ги сакам врсничките.
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Ne mi se slucilo nikogas do sega vakvo nesto.
Mozebi zatoa sto ne sum imala seks so nekoj samo za edna vecer.
Sepak, vrska si e vrska
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Ако One Night Stand нормално дека нема да се јавам,двајцата сме уживале и после тоа чао пријатно.
Додека ако е во врска сигурно нема да се деси,освен ако не била којзнае колку јака врска. Сепак не ми се верува дека тоа би се случило во една добра врска.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Aко типот јасно ти дал на знаење дека сака да има само секс со тебе вечерва и ништо повеќе од утре натака, а ти си се сложила со „условите“- нема што да се буниш.
Ако ти ветил дека ќе ти се јави, а не ти се- не бил доволно добар сексот. :icon_lol:

Во двата случаеви нема љутиш, сама си била свесна под какви околности имате секс.

Мене не ми се случило.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Kolku pati vi se slucilo da imate seks so nekoj, a utre da go nema nikade, ne se javuva ni na mob., go nema doma, ednostavno propadnal vo zemja. Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?
Ми се нема никогаш случено, затоа што бирам со кого имам секс т.е. со кого водам љубов. Никогаш не е тоа општо со било кого, па ваљда затоа ...
И да, нема ни да ми се случи ... една од работите во кои сум сигурна.

п.с. Џиш, браво за муабетот машко!:smir:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Хм, реално гледано во Македонијава само ако платиш некоја без едно око би имал one night stand, така да никогаш не сум се надевал на тоа:pos: башка глупо е, и башка КАДЕ? Нормално за секое човечко суштество сексот е нешто што се МОРА, па така да ако се случи сигурно следниот ден не би било тешко у стилот леле се заебав, зашто го направив тоа. Убаво им било и на двајцата, кратко и слатко фала пријатно:) многу The Sex & The City не гледајте и ќе го заборавите тоа one night stand
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.832
Поени од реакции
23.346
aбе деца кога ви викав јас не се палете на момци со веспи и фарбани плави коси вие не ме слушате демек они фраерите биле можеле секоја женска да ја имаат епа баш јас сакам да бидам таа што ќе го скроти. Хај скул синдром кај и да е ќе помине. А потем речено не го познавај ни ти.
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Ти би ме хтео за једну ноч
а онда мала чао!
Ти би ме хето за једну ноч
МАМА ЈЕ ИМАЛА ПРАВО!
и така...
 
Член од
21 јули 2007
Мислења
56
Поени од реакции
0
mi se nema sluceno,ne veruvam deka nekogas ke se sluci zasto dostoinstvoto ne mi go dozvoluva toa
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
колку сме изамреиканизирани значи...само се прашувам што не ги прифативме паметните работи од нив а не уан најт стенд и сл.
е сеа доколку ти си помислила дека ако му даеш од прва вечер ќе те земе за жена утре...си се зезнала.
обично мажите на кои им се препушташ од прва вечер добиваат впечаток за тебе
а.уу како ја изе*ав,супер нема веќе да ја видам
б.уу супер ај хев а њу фак френд,ај ќе и се јавам пак коа ќе ме зачеша
значи коа се впушташ у такво нешо треба да си свесна на тоа,ако ти е стварно до забава и ако те боли уво за утре-џст гоу он,али ако се замараш ко шо се замараш и уште очекуваш да ти се јави и го бараш тогаш уан најт стенд дефинитивно не е за тебе.Лично јас не би се впуштила во такво нешто,никогаш и по никоја цена, многу ми е ниско чуството дека ете сме се изкецале ко животни и утре не се познаваме, барем сега за сега го глеам сексот као интимен момент шо треба да го поделиш со некој што барем малце ти значи и го познаваш :wink:
 
Член од
3 јули 2007
Мислења
5
Поени од реакции
0
de de de muabetov e krsh :)))

ova rabotava - leleeeee vtor si mi :)))) zimi sve :)

i ova ja nikad ne sum imala, i nikad nema ni da imam za edna vecer bla bla...hahahhah.....pa na nekoj urban mit mi izgleda ehehheheheh...se poshteni u ova skopjevo nase.... a se rasturaat lugjevo po gradot, i se naivni i nevini curi, koi po nekoja slucajnost ostanale (za)ebani:))))

ej bas se iznasmeav :)))):pos2:

One night stand nema nisto zaednicko ni so ljubov, ni so muabeti, ni so javuvanje, ni so lele go nema utre. ne znam zasto maskite gi obvinuvaat celo vreme za toa. Poentata e - nesakame i DVAJCATA vrska, mi se svigjas, AKO SAKAS I TI ajde dvajcata da si pomineme ubavo, bez da komplicirame nisto. opusteno, polesno se zapoznavas, bez skrieni agendi, cekanje mesec za da vidam sho saka , i slicno. mnogu pati koga sum se zblizil intimno so devojka mi pocnuvalo bas na vakov nacin.

opusteno.
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Ти да не излегуваш во Картел?
Шо му фали на картел бе! закон си е местото! Културни луѓе, редовно идам, нема 'луѓе по патики' или неписмени сељаци да се расправаш, нема намќорести погледи, нема кавги нити тепачки, нема стока со еден збор кажано! башка 70% се жени бре и тоа да не знаеш која да ја одбереш, риби внатре колку сакаш исто како на рибник да си отиден, со мрежа да фаќаш! пффф!
Се извинувам за офф-муабетов ама морам да реплицирам на решето муабет, муабет што не држи вода!
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Тоа се вика секс за една ноќ...кога неможеш да издржиш без благо идеш купуваш чоколадо...кога неможеш без секс идеш и наоѓаш некоја за една вечер...ама чекај тоа кај нас тешко се наоѓа...искрено немам ништо против ако си се договориле така :toe:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Каква врска има муабетов со Картел?
Кога некоја ќе отвори тема од типот на "Вечерва секс, а утре не ме познава", првото нешто кое ми доаѓа на ум е Картел.

Шо му фали на картел бе! закон си е местото! Културни луѓе, редовно идам, нема 'луѓе по патики' или неписмени сељаци да се расправаш, нема намќорести погледи, нема кавги нити тепачки, нема стока со еден збор кажано! башка 70% се жени бре и тоа да не знаеш која да ја одбереш, риби внатре колку сакаш исто како на рибник да си отиден, со мрежа да фаќаш! пффф!
Баш така. По муабетиве: идеш, избираш, ебеш, утре не ја познаваш.
Ете каква врска има Картел со темава vlatkoliќу. :)

Девојчето дефинитивно треба да го смени стилот на живот, начинот на забава и местата за излегување. Нормално, доколку сака да ја познаваат и другиот ден. За мажите не важи ова. Вие слободно излегувајте у Картел. И јас бев таму вчера :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom