Што кога не ви се сака?:)

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Никоаш не измислувам приказни зашто нејќам... едноставно кажувам “Неможам сеа, нејќам“ и готово... среќа он е доволно паметен и не праи проблеми као напнување, инсистирање и тако даље:)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.323
Поени од реакции
7.785
Кога не ми се сака не ми се сака, ќе правиме муабет за избориве :pos::pos:.
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
212
Поени од реакции
12
И да не ми се сака ке и учинам.Грев е да одбиеш девојка,нема да добиеш никад веке во кладилница:uvo:
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
45
Поени од реакции
1
mene nikad ne mi se desilo da ne mi se sakalo a isto i na devojkata :)
 

Anele

princess without a crown*
Член од
3 јануари 2009
Мислења
135
Поени од реакции
4
Abe nekogas stvarno nemas volja.Primer epten nesto drugo ti se vrti vo glava...pred da imam intervju za stependija vo Amerika cela nedela ne mozev da mislam na seks:toe:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Па преку практични примени во животов мој, сфатив дека секогаш ми се сака со маж кој ме возбудува на начин на кој сакам јас. Секогаш. И со температура и подуен мев, сум сакала.
А, затоа сум не-сакала со некој кој...Едноставно не запалил.
 
I

InF3cTeD

Гостин
машко како машко секогаш си сакам....ептен некогаш коа сум си идел преморен од некоја активност и така речено незнам ни дали ќе ми стане :D нема да сакам...не сум во состојба тогаш
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Не ми се сака за време на менструалниот циклус. Тогаш чувствувам болка во секој дел од телото и не сум способна за егзибиционистички чин како секс. Стварно за време на циклусот сум како хендикепирана. И едноставно тој тоа го знае и го разбира. Само кажувам: ,,Уморна сум" или ,,Маче ај да спиеме". И тогаш спиеме гушнати место да имаме секс:wub:.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Па незнам колку да ми е мака и да не ми се сака, по крактко разгалување ми се присакува :smir:.

Не е се до сакам/нејќам (црно бело), треба малку тактика да се примени за да не се остане со празни раце.
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
па зависи како ме моли дали вика или се мази ако се мази е тогаш срце не ми дава бе морам можел не можел морам а доколку почне да се дурла нека се љути тоа и е.
 
Член од
2 ноември 2009
Мислења
72
Поени од реакции
2
hHAHAHA

epa onda nie maskite sme MULTIPLY luge :D i da ne saka zenskata imame SOPSTVENA PI*KA :D hahaha ILI LEVANKA ILI DESANKA :D
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Богами до сеа не ми се десило да не ми се сака,а не ни верувам дека некогаш ќе се деси тоа:)
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Богами до сеа не ми се десило да не ми се сака,а не ни верувам дека некогаш ќе се деси тоа:)
И мене исто, ама затоа па на неа не и се сакало повеќе пати, ама некогаш сум успевал повторно да ја натерам да и се пресака...:pos2::pos2:

Не ми се сака за време на менструалниот циклус. Тогаш чувствувам болка во секој дел од телото и не сум способна за егзибиционистички чин како секс. Стварно за време на циклусот сум како хендикепирана. И едноставно тој тоа го знае и го разбира. Само кажувам: ,,Уморна сум" или ,,Маче ај да спиеме". И тогаш спиеме гушнати место да имаме секс:wub:.
Епа сега нормално дека треба да разбере сигурно нема насила да те натера и после да си имаш проблеми. Мислам дека ниту еден маж не би сакал да има секс со женска додека е во тој циклусот таму...И патем, ( да не ми замериш) ама и гадно е...:toe::toe::kesa:
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
И кај мене исто.Кога ќе запнам и нема спас.Само у терку случаеви да неможам да ја убедам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom