Што забележуваат жените кај мажите и обратно?

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.375
Поени од реакции
7.587
Муабетов доста беше за тоа кај се загледуваат мажите, ај пак кажувајте кај се загледуваат жените. Имам потреба да знаам :icon_cool
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
403
Поени од реакции
2
Tonchie напиша:
Муабетов доста беше за тоа кај се загледуваат мажите, ај пак кажувајте кај се загледуваат жените. Имам потреба да знаам :icon_cool
Jas si kazav..obozavam stegnati i zaobleni gazinnja bilomashki bilo zenski:)
ama mashko so ubaj gaznija UF! Makes me horny!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.415
Прво го забележувам целосниот изглед, онака „топтан”.
После ја спуштам главата надолу и гледам од долу-нагоре. Добри обувки (штикли), ноџиња, газе, стегнат стомак, гради, фаца.

Се е битно, неможе да се издвои.

Него слушнав некаде дека струмичанките прво гледале во џеб, што понадуен - толку подобро. Мислам дека Анонимус ми го кажа тоа, него карајте го!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Фацата ми е побитна одколку телото ... телото као тело, денес е вакво, утре такво ... мање - више ... со тоа што секако да не преминува некои граници и тоа:ne: :icon_lol:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
pearl, колку си во право за тоа со раката само да знаееееш!!
Прво ја забележувам фацата, очите, стомакот, па цицките, после тоа облеката ( најмногу тоа што носи на нозе! ), после како што кажа и pearl рацете, гледам да се нежни, меки, средени: ) и на крај гласот. Ако има некој нежен секси глас уф.. паѓам на него!:wink:
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Гзе :icon_lol: ФАЦА! и pearl убаво што ме потсети - Раце ,нешто што највише може да ме запали за некое машко се рацете мх мх мх ! :cuc::icon_lol::icon_lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.415
The`bItCh напиша:
pearl, колку си во право за тоа со раката само да знаееееш!!
Прво ја забележувам фацата, очите, стомакот, па цицките, после тоа облеката ( најмногу тоа што носи на нозе! ), после како што кажа и pearl рацете, гледам да се нежни, меки, средени: ) и на крај гласот. Ако има некој нежен секси глас уф.. паѓам на него!:wink:
Ти кај маж гледаш во цицките?! :icon_eek:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Да мац. Неколку пати имам кажано дека обожавам да грицкам машки цицки и затоа гледам да се добри:)
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
403
Поени од реакции
2
The`bItCh напиша:
Да мац. Неколку пати имам кажано дека обожавам да грицкам машки цицки и затоа гледам да се добри:)
E do kaj stigna mladinava....Jas na 17 godini izlaz imav do 11 i pol,mi beshe stram lastik za gajki da recham a ne da grickam mashki gradi....ups cicki pardon.
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Очи.
Ако се најдам себе си во нив (не е битно шо боја и диоптрија се), продолжувам по носето до усните и брадата. Тоа гледам, коа сум блиску или носам наочари. Да, и рамениците влагаат во кадар - широки, силни, заштитнички.
Пуштам носурда. Мора да мириса добро, вистински, повикливо.
После слушам. Ако се избаци со некој ња-ња-ња алт, го продолжуваме разговорот за здравје, време и политика. Ако пак, задоволи со тенор до онаков пукнат баритон, ми се сечат нозете, паѓам на коленици и - вадам шублерот...
 
Член од
24 февруари 2005
Мислења
242
Поени од реакции
50
Мене најмногу од се ме интересира складноста кај девојката, нејзиниот стил и ставот кој го има. Прво кога ќе ја запознаам не зборувам многу чекам самата да си каже за себеси,и ја гледам во очи. Ако добро се прстави односно ги истакне сите нејзини добри страни многу би ми се допаднала. Не може да кај една жена да бараш се идеално а и воопшто кај сите луѓе сепак начинот на кој таа го живее животот гледам да биде по мојте морални норми. И доколку нема искра додека се глдате тогаш многу често и ништо не биднува.
Најмногу мразам кај жените кога нивната женственост ја преставуваат на погрешен начин, глумат нешто што од сто километри се гледа дека не се, се губат во просторот, не можат да те погледнат во очи зошто знаат дека не се тоа итн. Затоа најважно од се е искреноста.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Бре, ниедна жена не кажа дека фрлила барем скришно еден поглед кај меѓуножјето:pos:

Шала на страна, прво што ми паѓа во очи е фацата (по можност темен тен да има:icon_lol: ). Ако има оштар поглед и пријатна насмевка (слатки усни и чисти заби), сигурно би успеал да го задржи моето внимание и да сакам да му го чујам гласот. Ако ми се допадне гласот, може во истиот момент да ми поминат морници и следно нешто за анализа ќе биде дефинитивно вратот, па би имала желба да душкам како мириса.

Харизма, харизма да има!

Сигурно би погледнала и како е облечен, по можност да нема и пантолони и блуза со риги, барем боите да се сложуваат:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom