Што би кажете за школото Михајло Пупин-Коце Металец?!?!

Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Да бегате групно ? тие групно не идат воопшто на часови .
У мое време најголем хит беше пиење пиво на голем одмор, а после пивото у автобус и низ град.
Најстрог професор Дигалов „Диги“ никогаш ништо не предаваше само даваше некакви скрипти некој ученик да чита, а он си фаќаше кривина на автобуска... И имаше мит дека ако те фати на зуб ќе треба со него да се тепаш во сала за 2-ка ако ти победиш.
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
сите ко у швицарска да сте праени , убаво ве прашува членот и секој прави печатни грешки сте се фатиле за тоа БИ
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Колку работи се изначитав. Не го пунете мозокот на девојчето со глупости. Јас лани завршив. Не е нешто нај нај за женски школото, ама дефинитивно мене ми минаа таму најубавите 4 години. Ако знаеш како да си направиш, ќе ти биде убаво постојано. А глупостиве од погоре, се делумно неточни. :)
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.825
Поени од реакции
17.620
незнам со кој памет си се запишала,ќе глумат може некој лудило ама школово не е за женски.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.829
Поени од реакции
11.005
Фати некој модерен смер,сега бар ги има...
а порано: бравари,ковачи,заварувачи,дреари,монтери,кранисти и сл.
Со модерните смерови тешко дека ќе најде работа во државава, подобро нека ги запише тие смерови што ги наведе, би акцентирал заварување.
 

Pat Bateman

Oh Africa, brave Africa
Член од
7 февруари 2009
Мислења
1.908
Поени од реакции
1.867
Поради вакви теми ја сакам Кајгана :)
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Колку работи се изначитав. Не го пунете мозокот на девојчето со глупости. Јас лани завршив. Не е нешто нај нај за женски школото, ама дефинитивно мене ми минаа таму најубавите 4 години. Ако знаеш како да си направиш, ќе ти биде убаво постојано. А глупостиве од погоре, се делумно неточни. :)
Абе ме интересира ти кога учеше Чичолина предаваше ли уште Македонски? :)
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Абе ме интересира ти кога учеше Чичолина предаваше ли уште Македонски? :)
Која ти е Чичолина? Не сме завикале ниедна така. Ама претпоставувам мислиш на Елизабета со црвената коса или на Маја.
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Која ти е Чичолина? Не сме завикале ниедна така. Ама претпоставувам мислиш на Елизабета со црвената коса или на Маја.
Јок плава и ептен личеше на Чичолина и ептен арогантна.

Е како се викаше појма немам многу одамна беше..
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Јок плава и ептен личеше на Чичолина и ептен арогантна.

Е како се викаше појма немам многу одамна беше..
Сега се овие две македнски и уште една Мирјана што е најдобра и не верувам дека за таа има лоши зборови. Незнам, да го прашам брат ми може, он заврши таму пред 7 години. :)
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Сега се овие две македнски и уште една Мирјана што е најдобра и не верувам дека за таа има лоши зборови. Незнам, да го прашам брат ми може, он заврши таму пред 7 години. :)
Може да му предавала, јас таму завршив пред 19 години. :)
 

Pat Bateman

Oh Africa, brave Africa
Член од
7 февруари 2009
Мислења
1.908
Поени од реакции
1.867
Школо кај што предава Чичолина...that's a fucking school! :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.796
Ќе бидеш една од 3те женски у генерација и како женско си го напраила најлошиот избор.

Не те знам по карактер, ама може и ќе ти одговара.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Не се секирај и на електро факс ваков беше соодносот до пред 4-5 години, сега на информатика соодносот машки женски е 30:70 :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom