Шопинг во Солун

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Дечки знае ли некој дали во Сабота работи Космос(т.е. продавниците)? Фала однапред:pipi:
Да работат 100%.
Јас бев минатата недела, ама во ден недела. И се изнајадов и си отидов :icon_lol:
Само рестораните работеа, али видов дека во сабота работат само наместо во 9, во 8 затвараат, така нешо беше.

Туку ако одиш саботава да знаеш дека имаш за задача да пишеш како се движат цените пред се во Зара на новите колекции. Отприлика цени. Иако знам скапо е.
За следен добар шопинг 15 јануари :)

Ајт чекам извештај зш се мислам дали да одам пак, овојпат во ден преку неделата :):smir:
 

ninanajna

Ice Girl
Член од
15 август 2008
Мислења
209
Поени од реакции
12
Да работат 100%.
Јас бев минатата недела, ама во ден недела. И се изнајадов и си отидов :icon_lol:
Само рестораните работеа, али видов дека во сабота работат само наместо во 9, во 8 затвараат, така нешо беше.

Туку ако одиш саботава да знаеш дека имаш за задача да пишеш како се движат цените пред се во Зара на новите колекции. Отприлика цени. Иако знам скапо е.
За следен добар шопинг 15 јануари :)

Ајт чекам извештај зш се мислам дали да одам пак, овојпат во ден преку неделата :):smir:

Фалаа ти многуу, ако идам утре секако ќе запомнам како се цените.Па мош ќе имам среќа да си најдам нешто по мој вкус:pipi:Поздравчее
 
Член од
24 јуни 2009
Мислења
38
Поени од реакции
4
Ме интересира да прашам до кога трае попустот? Дали ако одам оваа сабота т.е. 2.10 уште има попуст или? :smir:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.111
Ме интересира да прашам до кога трае попустот? Дали ако одам оваа сабота т.е. 2.10 уште има попуст или? :smir:
:nesvest::nenene:
zavrshi na 28.09.2010
dzabe ke odish
chekaj go onoj u februar
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.111
Член од
19 август 2010
Мислења
54
Поени од реакции
0
Let’s go shopping

По нетов читам имало драстични намалувања на цени во грција периодов,ми делуваш на упатен па ако имаш некоја информација добро би ми дошла:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.496
Поени од реакции
4.058
Бев вчера, ради Божиќ цел град работи до 9 ( нивно време ), поминав доста време у Космос, а тоа и во центарот, т.е на Симицки.Прекрасно е украсен градот, онака права Божиќна атмосфера, со морска клима ...Преубаво си поминав :pipi:
 
H

HITCH

Гостин
Бев вчера, ради Божиќ цел град работи до 9 ( нивно време ), поминав доста време у Космос, а тоа и во центарот, т.е на Симицки.Прекрасно е украсен градот, онака права Божиќна атмосфера, со морска клима ...Преубаво си поминав :pipi:
Фино! Колку пари им остави? Што си се поднови?
 
A

Auditore

Гостин
Кажувајте цени, викаат многу евтино бил шопинг во Солун, а имало и голем избор.
Никад не сум бил, а сакам да идам, пошо викаат има тезги со тренерки "adidas" по 4 пара за 2000 денари..
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Фино! Колку пари им остави? Што си се поднови?
Јас за Нова година ќе одам и плус попустите да ги фатам,ќе им оставам многу пари.Запишете ме во патриотската книшка на предавник.
Може да допишете и дека често одам доле.Ако тоа беше намерата на прашањето :)
 
H

HITCH

Гостин
Јас за Нова година ќе одам и плус попустите да ги фатам,ќе им оставам многу пари.Запишете ме во патриотската книшка на предавник.
Може да допишете и дека често одам доле.Ако тоа беше намерата на прашањето :)
Машала, машала појачување имало! :vozbud: Нема книшка за предавници, ама има за патриоти, помалку се и полесно е за евиденција. :smir:
 
M

marko 1996

Гостин
И ја на 15 идам попустите да ги фатам ке седам 2-3 дена и назад скопје само незнам дали у космос или тоа улицата ( цимицки мислам се викаше :) ) иначе летоска бев и у она мега аутлет појаките марки ги има исто ама видов нешто у космос излеа заебаваат со цените , у мега аутлет купив едни папучи од O'neill за околу 7,5 евра идам у космос 15 евра истите папучи у истата продавница на O'neill , после у ова мега аутлет една мокасинки од Sergio Tacchini татко ми сакаше да ги земе беа од 70 евра на 30 спуштени и вика ај у космос ке ги зеам иде у космос за 45 евра а пишува попуст а си нема везе лажат народ сите у космос и колат со цените :) Ама такви сме ние пак ке идеме и пак и пак колку и да не заебаваат :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom