Шмизла речник

Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Многу бе гледаат од она американскине тинејџерски филмови, треба построго малце...

Иначе ме мрзи да отворам ХајФајв сега, па да копи-пастирам коментари и да видите шо е шмизлење. :helou:
Ај отвори бе, дај и ние да видеме :vozbud::vozbud:
 

InAnA

biAtch.
Член од
7 октомври 2007
Мислења
72
Поени од реакции
3
pleasee !! I shine soo hard .. THE STARzz in Da skYY is JEALOUS!!

хахаХА .. секако
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Иначе ме мрзи да отворам ХајФајв сега, па да копи-пастирам коментари и да видите шо е шмизлење. :helou:
Ај отвори бе, дај и ние да видеме :vozbud::vozbud:
Повели:

Muce moe swatkooooooooooo
mwaaaaaaaaaah
Love yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sweety :D
love u dadich

swce na dadaaaa

swcki najubaj subj ste
luf ja

subaj ste swcina :>
puF4ina
mwaaaaaa:*

Sis loFkam te najm:D
pre najuba:DD

lepotica na dada tesakauskam

huauhah vesnic picki prva klasaa...gi sobrav ...D::D:D:D::D:Dmwa super ste LoF ja


Одбери си кое ти е омилено :)
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Леле Што ми рече една денес: Леууучка ( со дооолго у ) ќе се Шемиме пусле У Рамсторче?...And I Was Like: Ај Преведи ми на Македонски...
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
Хелллооуу... јас постојам!

Имаше едно со лажичка вилушка ама не ми текнува моментално... ќе треба да питам некоја шмизла од тука :D
Јас не сум ни вилушка, ни лажичка, ни ќуп....хелооу, па јас сум само обична шмизла....вака беше :pos:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Јас не сум ни вилушка, ни лажичка, ни ќуп....хелооу, па јас сум само обична шмизла....вака беше :pos:
Не сум вилушка,не сум лажица,не сум чајник шмизла сум:pipi:
Така мислам дека ми кажуваше братчеда ми од Скопје:tv:
 
D

Daftie

Гостин
Не сум вилушка, не сум лажица, не сум нож, јас сум ЧАЈНИК (и ја прави онаа "чајник фигура" со едната рака на половина а другата..знаете).
Сwциии, ај дај ми огwедаwцеее да си ставам кwеонцеее! Бубуу!

И оние задржувања(читај: лигавења) на самогласки, тоа е врвот!
МРЗМ СМГЛСКИ

Иначе мое мислење е дека треба барем еднаш годишно да се организира бесење на плоштад. Ем на некои ќе им дојде памет, ем општопроцентно ќе се заарниме.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Глејте го Хај Скул Мјузикал и ке видите шо е шмизла(плавата)
 
Член од
20 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
13
само неколку од речникот...онафкич, ужифкич, ладич, кулирич... и нивните варијации...онафчнет, ужифчнет и за крај чауфнет :)


dobro dali stvarno vo makedonijava postojat vakvi stvorenja so mozat da go kazat ova ? :vozbud::vozbud: pratete gi kaj nas ce gi sredime site do edna :baeh:
 
Член од
20 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
13
lelele be koj mozi da sedi na masa so ovaa na klipcevo "lileeee ni ne snimaj te molam ne sum iscupana" ko nekoj vo nejzinite vegji da gleda bozeeee soberi si ja veresijava
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
dobro dali stvarno vo makedonijava postojat vakvi stvorenja so mozat da go kazat ova ? :vozbud::vozbud: pratete gi kaj nas ce gi sredime site do edna :baeh:
А вие девојки дојдете кај мене.:vozbud:



Иначе...лила браааааааат, педер шо ми се деси прееска онака позер4ено марко ми лупна корпичка и сега сум натаженкоооооо, ми треба сга шопинг и мартиниииии да се направам небо-земјичкааааа wааааааааа!!!

бај д веј зенска јас сум премногу елита да седам со тебе, затоа иди таму кај твојот род...лила биле убафко и кажа на дрољана, ај сега на кафенце да си гледаме на вода.

мислам онака пеерче не си требала да се работишки4 со него, сега ако испадне бебуфки4 што ќе правиш ќе треба пошироко да носиш да не се познава стомачето твое најмило, а знаеш дека и самата не се носи широко само мрсни луѓе носат тоааааа *врти мастика*

И.С.П.А.Р.И........паууууууу (шамар и мава дечкото):pos2:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Многу ми е бед. (и јас пројавувам оправдана заинтересираност за за мене новата конструкција во нашиот литературен јазик, а заинтересираноста се манифестира со хистерично смеење и помисла од типот: ебати глупачата, да ти го акнам)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom