Часовници

Член од
7 август 2011
Мислења
21
Поени од реакции
21
леле кога ќе видам машко со часовник на рака обожавам, ма какво обожавање се палам:noze:
 
R

Roten 96

Гостин
Јас сум голем кераклиа на часовници и досега имам сменето повеќе....или нешто ке им се расипеше или батеријата..но сега конечно имам еден кој трае малку повеќе време...и си го носам секогаш...се работи за Контакт часовник јапонски модел :)
 
Член од
19 октомври 2010
Мислења
576
Поени од реакции
344
Дали знае некој да ми каже каде во Скопјево се продаваат часовници од марката "Timex"
Мислам дека имам видено во Божиновски во ГТЦ, да не те лажам провери си одамна беше ;)
 
Член од
17 август 2011
Мислења
6
Поени од реакции
7
Обожавам часовници, особено моделите на Swatch.
Омилен ми е Swatch Lk292g :love:
12011824162.jpg
 

ArsVivendi

самовработена невработена
Член од
15 април 2007
Мислења
603
Поени од реакции
31
Малку касно но, мојот ист ваков од ice watch ми е од Берлин, а пред некој месец го забележав во Минхен (нормално, го има насекаде во Германија) но исто така го имам забележано во Белград. Кај нас не знам дали има, не сум видела низ продавниците.
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
90
Малку касно но, мојот ист ваков од ice watch ми е од Берлин, а пред некој месец го забележав во Минхен (нормално, го има насекаде во Германија) но исто така го имам забележано во Белград. Кај нас не знам дали има, не сум видела низ продавниците.
Ти благодарам за одговорот. Веќе порачав сличен од E-bay, ќе стигне за некој ден па ќе ви пренесам впечатоци.
 
Член од
18 јули 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2

Го имам овој модел некој 3-4 години веќе.Многу издржлив саат.моделот се вика Breitling Chronomat Evolution.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom