Хакерот звани v1p3r

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Фејсбук после 15 ќе НЕМА - Хакерот Вајпер АКА хакнувам све(МКД), се закани со хакнување на целиот свет и универзумот, Жителите на другите планети стравуваат дека ова е директна закана од планетата земја и нејзиниот лидер Вајпер од Македонија - ШАЛКЕ 04 :vozbud: , Исто така Хакерот преку неофицијани извори е близок соработник на Тајните служби КГБ и ЦИА и партнер на Викиликс, се препоставува дека индирекно е вмешан преку тајни организации и за убиството на Гоце Делчев и е органицатор на убиството на 2PAC .... Исто така се дознава дека пирамидите во Египет се под закана од хакнување и со тоа да се стави крај на древната историја на Египет и сето ова под диригенска палка на злогласниот хакер VIPER....Исто така се дознава дека пркарот го добил по долгогодишно дркање на автомобилот Dodge Viper SRT.... :vozbud:
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
ХАКЕРОТМИГОХАКНАСПЕЈСОТМЕНЕИCAPSLOOK :nesum:
 
Г

Господ

Гостин
Вчера се враќам дома пуштам ПЦто и јок не се пушта.Си викам што ли му е,проверувам позади дали е уклучен,го отворив се убаво исчистив си викам да го пуштам во дневна и оп ете го пали и си викам ех што му е и случајно си викам ај да видам дали ми е пун мобилниот и гледам пак празен а го оставив пред 2 саати.
Веќе потресен си одам во дневна пуштам телевизија и оп ресиверов не ми дава слика...неам дигитална.
И одам да го проверам рутерот,гледам и тој изгасен.
И погледнав надоле и го гледам продужетниот лежи и на него пишува со црн маркер hacked by v1p3r...
Еве јас јавно упатувам извинување до Ва1п3р и молба да ме остави на мира мене и мојата бела техника.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Остај пантолоните.. и гаќите ми се затресоа.. а и тоа у гаќите шти ми е ми се затресе. Тебе?
па не се плашам да не ми украде злато ? пари? И шо ќе му се ако ги украде? За ниш сака да се џекова ова она... Нека зима имам 5 фејсбуци... :pos2:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.824
Инаку не знам колку сте информирани ама има филм со Ва1п3р.
Прегледај го приврзокот 38949
The review

:vozbud:

Kevin Mitnick

"An astonishing movie ,Вa1п3P is a real cannonball,a hardass drama that comes out blazing. Possible one of the best in this genre , recommended for every young hacker out there"

Steve Jobs

"130 GB passwords..,Jesus F...... Christ , Imovie"


Bill Gates

"So terrific IT will knock your socks off .Two big thumbs up for this powerful epic !!! "
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Нема да го има во кино,Ва1пеР ги хакнал завесите...
Абе он е македонскио Бил Гејтс значи брееее да не може човек да си изгледа на раат филмче у кино од овај
 

Kajgana Shop

На врв Bottom