Хакерот звани v1p3r

Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
У хемиско учам, така да го знам од автобус и коа ќе се прошуња кај нас у школо. Отсекогаш ми бил одвратен.


Ете сеа и него му бил одвратен...абе гарант ти го има хакнато винапот чим вака го ругаш...
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Има голема глава и мала фаца... Имав еднаш прилика да зборам со него од хакнато мсн. Типот беше толку јак на хакнување што ми рече дека ќе видам за пола саат и ме блокира хахахаха. ГРЕВ
 

marko_d

Ретард
Член од
10 април 2009
Мислења
430
Поени од реакции
18
У хемиско учам, така да го знам од автобус и коа ќе се прошуња кај нас у школо. Отсекогаш ми бил одвратен.
мене најбоље ми е оној од батинци со фичото шо идеше и стално галама праеше :D <offtopic>
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
слушаjте. не се заебавајте со дечкото. бателете фејсбук. шо праиме ако ни ги хакне профилите и на кајгана? е тогаш шо ке биде?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
хмм 130GB пасворди со просечна големина од 6 карактери и 16 карактери за меилот се околу

Три милијарди шестотини седумдесет и три милиони триста дваесет и седум илјади двеста деведесет и два.
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Најдееме го дек се крие `акеро.
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Дечки остајте то....Абе станувам сабајле и гледам дека казанчето од WC хакнато - не пушта вода...... одам да јадам гледам долу хакнат лебот и не се сечи да се јади.....јас требаше да си ќутам ме заеба Viper4encececececece :vozbud:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
слушаjте. не се заебавајте со дечкото. бателете фејсбук. шо праиме ако ни ги хакне профилите и на кајгана? е тогаш шо ке биде?
Ќе ја контролира цела Македонија преку Кајгана !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom