Хавана

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Нормално дека може, овој викенд Петокот имаше свирка пред 12, а Саботата имаше настап на рапери:helou:

а за Бад Копи, се претпоставува дека газење ќе биде во диско :)
Вечер што има?
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Вечер не работи диското

Понеделник: На одредени пијачки цената е намелна 50%, и свират Еуе Cue ( повеќе се мајтапат од што свират, нешто како караоке шоу)
Вторни: Пауза
Среда: техно , трансе, хаус
Четврток : Day OFF
Петок: Еуе Cue
Сабота: South Park
Недела: Бенд овер

ВТОРНИК: 10.03.2009 evil jacksons 150 ден, почеток 10:00
СРЕДА: 11.03.2009 Bad Copy 200/250 почеток 11:00
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Знам дека не работи диското. Фала пак.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.828
Поени од реакции
10.993
Вечер не работи диското

Понеделник: На одредени пијачки цената е намелна 50%, и свират Еуе Cue ( повеќе се мајтапат од што свират, нешто како караоке шоу)
Вторни: Пауза
Среда: техно , трансе, хаус
Четврток : Day OFF
Петок: Еуе Cue
Сабота: South Park
Недела: Бенд овер

ВТОРНИК: 10.03.2009 evil jacksons 150 ден, почеток 10:00
СРЕДА: 11.03.2009 Bad Copy 200/250 почеток 11:00
Абе оф-топик сум знам али можеш да напишеш неделен распоред и за во маракана и кастро ако знаеш нормално? Tnx.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Абе оф-топик сум знам али можеш да напишеш неделен распоред и за во маракана и кастро ако знаеш нормално? Tnx.
:pos::pos::pos: Скорпио ќе пишеш или ја место тебе да кажам дека си инфо биро само за Хавана:helou:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Абе оф-топик сум знам али можеш да напишеш неделен распоред и за во маракана и кастро ако знаеш нормално? Tnx.

Да не сакаш распоред да ти дадам и кога моЧам ебате :pos2::pos2:, ти ко да не си излегол во ноќен живот со години:pos2:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.647
Поени од реакции
10.947
Све фаци овдека лелеј да ти е страв да прашаш нешто....:icon_lol:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Све фаци овдека лелеј да ти е страв да прашаш нешто....:icon_lol:

Манс не се фолирај па ти, ко мало дете, никој не глуми фаца, јас си кажав моето што го имав:helou:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Манс не се фолирај па ти, ко мало дете, никој не глуми фаца, јас си кажав моето што го имав:helou:
Scorpio...daj be zemi sloboden den da se zurkame malku u Havana...pa da shmeknes nesto so tvoeto drugarce od staro maalo :)
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.647
Поени од реакции
10.947
Манс не се фолирај па ти, ко мало дете, никој не глуми фаца, јас си кажав моето што го имав:helou:
Јаc не се фолирам, ти испаѓаш сељак! Фино лепо си праша детето, требаше да мислиш пред да му се испонашаш така...па затоа и ме нападна безвезе, изгледа си се пронајде...:icon_lol:
Другпат пазете сите што го прашувате скорпио...он е портпарол на хавана, а не на конкуренција..никако...пф, очаен си...ајде трк по сокче...и 2 пива...и јас си кажав моето што го имав...а ти можеш до утре да кукаш...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.339
Поени од реакции
46.473
Шкорпио чунки ти си човек од лице место да те прашам нешто за Бед Копи....цел состав или минус еден ќе дојдат??
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.828
Поени од реакции
10.993
Све фаци овдека лелеј да ти е страв да прашаш нешто....:icon_lol:
Ќути :)

Да не сакаш распоред да ти дадам и кога моЧам ебате :pos2::pos2:, ти ко да не си излегол во ноќен живот со години:pos2:
Не бе другар не ме интересира кога мочаш уживај само незнам кој им е распоредот од 2009та на клубовиве не е грев да се праша кога гледам дека има поупатени од мене. И не се нервирај ќе живееш подолго :wink:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Ќути :)



Не бе другар не ме интересира кога мочаш уживај само незнам кој им е распоредот од 2009та на клубовиве не е грев да се праша кога гледам дека има поупатени од мене. И не се нервирај ќе живееш подолго :wink:
Не знам брат, неможам да ти помогнам повеќе, јас ти кажав за Хавана Клуб, бидејќи таму работам:helou:

@ Итар пејо - би требало да се цел состав.
@ Шмекеру - кога ја би земал слободен ден, би нема кој да те услужи со алхохол
@ Mans - Тоа погоре беше шала, а разликата е кој како ја сфатил, а може и сум сељак кој знае :) , не се сите академски граќани
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.355
Поени од реакции
7.504
САЈЛЕНС!!! АЈ КИЛ ЈУ ОЛЛЛ!!!!
Уствари само Скорпио. Како вработен во Хавана и воедно академиски граѓанин можеше пофино да одговориш на човекот. И залепи некој флаер. Јас го избришав Хавана Клуб од листа на пријатели на Фејсбук затоа што претерано флодаа.

Тукчесс, немој да си пропуштил свиркава и чекам сеопфатен извештај.
Јас за жал нема да можам да одам. Обавезно кажувај ако рецитираат песни од новите соло-албуми, и ако имаат нови непромовирани траки.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Длабоко се извинувам, за моето недолично однесување на АЦЕ и МАНС, ветувам нема да се повтори:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom