Фотошопирање ?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 септември 2007
Мислења
81
Поени од реакции
1
да,редовно си седам на фотошоп.. е сеа да ли сум добар или лош :toe:
 

*eLeNa*

мјаѕ.ιgℓєѕιαѕ ^^
Член од
6 март 2008
Мислења
98
Поени од реакции
16
Интересно ми е да работам на фотошоп...иако ги знам само основните работи...сепак добро ми оди...во слободно време си испробувам...:)
 
Член од
3 август 2008
Мислења
250
Поени од реакции
2
Абе а може некој од тука да ми каже од кај да го зеам новиот фотошоп или да ми го линкне ако сака на профил ? :helou:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Па незнам да работам на него неколку основни работи знам
 

BaBy_Vik

...SiMpLy AdOrAbLe...
Член од
4 декември 2007
Мислења
66
Поени од реакции
0
Обожавам фотошоп - Го работам повеке од 5 год...
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
Со Photoshop работам околу 3 години(се запознав со него преку еден форум за правење потписи(сигнатури), и некои туторијали))...

Кога започнам, работам и до 2-3 саата, но вообичаено не излезе ништо на крај, и не наснимам и исклучам...Некогаш ке постирам нешто, па коментирајте :smir:
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Почнав онака со правење на фотомонтажи, но сега доста добро го знам ( не потполно но го разбирам :) ) и навистина е интересно сам да откриваш некои нови работи и да експериментираш. Кога немам интернет компјутерот го користам работејќи на Photoshop.
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Интересно ми е да работам на фотошоп...иако ги знам само основните работи...сепак добро ми оди...во слободно време си испробувам...:)
a bre dovolno so gi znaes osnovnite jas duri ni osnovnite ne gi zn se so znam e da isecam slika i da si proigram so cetkite niso dR...
 

Масловариќка

Почетниче
Член од
19 јануари 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
Уф колку сакам да работам со фотошоп.. Али ете врска си немам од тоа чудо :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom