Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Ќе играат Бибер, Бонавентура, Торес и позади Бонера. :icon_lol:
Сигурно ќе менува нешто може ќе му текне да не го игра Суљо да почне со еден од Бибер/Бонавентура ако не и двајцата Поли ништо чудно да испадне. Шарави - Торес - Хонда во напад.
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.479
Поени од реакции
4.636
Шарави ако игра како против Јуве ич нека не се резили боље Бонавентура да игра
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.844
Поени од реакции
13.745
Најверојатно Бонера утре во прв состав... :LOL:

Сидорф и Инзаги се заљубени во него... :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Берлускони е лут што Инзаги дефанзивно го поставил натпреварот и чекал противникот да напаѓа.
Не знам зошто ама Рами некако не ми е сигурен и не е оној истиот од јануари минатата година. :cautious:
Запата во тимот на колото, а Алекс ќе биде спремен за со Чезена.
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.585
Поени од реакции
3.598
3 тренери се сменија и на сите прва опција им беше лиглево. Мора да има некој што стои позади лигушов. Он за во примавера не е, а не па за капитен на прв тим. Јас мислев само во македонска репрезентација има куропушачи ама ете за жал и тука има такви
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.844
Поени од реакции
13.745
3 тренери се сменија и на сите прва опција им беше лиглево. Мора да има некој што стои позади лигушов. Он за во примавера не е, а не па за капитен на прв тим. Јас мислев само во македонска репрезентација има куропушачи ама ете за жал и тука има такви
Ризикувам да бидам досаден, но на првиот од тие тројца ’лиглево’ не му беше прв избор. Под ’лиглево’ веројатно мислиш на Бонера...

Неста-Силва, Мексес-Запата... тоа беше прв избор...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom