Фан Клуб: Шкендија

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.533
Поени од реакции
1.515
Ibraimi i Maribor eliminirani vo liga na shampioni od Astana, posle ova dali Shkendija bi bila poblisku do Ibraimi?
не ми се верува Ибраими да ја направи таа глупост и да се врати во Македонија. сепак се работи за квалитетен играч на кого местото не му е во нашава лига.
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.578
Поени од реакции
5.480
не ми се верува Ибраими да ја направи таа глупост и да се врати во Македонија. сепак се работи за квалитетен играч на кого местото не му е во нашава лига.
Hasani,Pacovski,Popov ko mozea da se vratat zosto da ne mozit i toj ? Ko ke e parica vo prasajne nemat tuka mn sho da se mislit ;)
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.533
Поени од реакции
1.515
Попов и Пача се испукани пушки и немаа некоја сериозна опција за во странство. Хасани ме изненади, бидејќи можеше да продолжи во Брондби, ама ете, се полакоми. Ибраими може да најде клуб што ќе го плати повеќе од Шкендија.
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843
Попов и Пача се испукани пушки и немаа некоја сериозна опција за во странство. Хасани ме изненади, бидејќи можеше да продолжи во Брондби, ама ете, се полакоми. Ибраими може да најде клуб што ќе го плати повеќе од Шкендија.
Селтик го бараше Попов, овој се одлучи за Вардар. Пача незнам како стоел со понуди, ама од дуелот со АПОЕЛ видовме дека има многу квалитет и сигурно може да брани негде на страна во многу појака лига, ама и тој се одлучи за Вардар..
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
ajde drugari ne lecete kompleksi ovde mnogu, ucete kako se otvori koreografijat posto cel svet vi se smeat
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.533
Поени од реакции
1.515
Селтик го бараше Попов, овој се одлучи за Вардар. Пача незнам како стоел со понуди, ама од дуелот со АПОЕЛ видовме дека има многу квалитет и сигурно може да брани негде на страна во многу појака лига, ама и тој се одлучи за Вардар..
немој да веруваш на вакви кромид вести ;) Ливингстон не би го барал Попов, а не па Селтик
 
Член од
19 април 2010
Мислења
1.876
Поени од реакции
500
Член од
17 август 2014
Мислења
3.578
Поени од реакции
5.480
Sto ke kazes za Skenderbeu sega ? Ke igrat play off vo LS so Dinamo Zagreb. Ja pratim Albaska liga, Skenderbeu e premnogu jak.
Dobro brat i Rabotnicki go pomina Trabzon i aj sega da kazime deka se 10 pati podobri od Vardar ili Shkendija.. daj ne zaebavaj bash so Dinamo zagreb ke vidite kolku imat sila Skenderbeu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom