Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.621
Поени од реакции
2.732
Marko Jovanovski stvarno ne namesti, direkten crven bez potreba, za da pauzira sea so Vardar, a normalno i so Teteks
Dade da ve namesti c c c, kakvi plackovci ste be ne mi se veruva, da ne se priznaelo poraz , babi deca , obicni fanovi , mestenka neznam sto , samo vie kutrite ne ste krivi ebate toa lugjeto ebate, bidete muzi priznajte ednas
Kao sto gledam acab insistira da adojdete na gratski pa se gledame se nadevam vasata uprava ke dozvoli nie da dojdeme a ne da treskata gluposti sme se plasele c c c
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.501
Поени од реакции
69.140
Dade da ve namesti c c c, kakvi plackovci ste be ne mi se veruva, da ne se priznaelo poraz , babi deca , obicni fanovi , mestenka neznam sto , samo vie kutrite ne ste krivi ebate toa lugjeto ebate, bidete muzi priznajte ednas
Kao sto gledam acab insistira da adojdete na gratski pa se gledame se nadevam vasata uprava ke dozvoli nie da dojdeme a ne da treskata gluposti sme se plasele c c c
Да да сега ги наместил, а после претходниот меч каде што ги спаси од резили дома со Брегалница во првенството, ќе му го испушеа од радост...
 
B

Beck's

Гостин
abe se toa ok, zema plata za da odbrani, nego se si mislam na toa deka ne saka da igra protiv Teteks, da sedi so Vojvodi pozadi nego, ne bi mozel da izdrzi. Toa e, ne deka placemo nesto
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.977
Еве ја снимката од натпреварот, и сега гледам дека стандардна позиција зазел нашиот голман (секогаш е далеку од гол линијата, што ми се допаѓа). На момент тргна уште подлабоко, но ја процени ситуацијата дека нема да стигне (добра проценка), и застана на линијата од 16 метри. Потоа интервенираше на топка (неуспешно), и заслужено доби црвен картон.
Е сега дали намерно тоа го направи, тоа само тој знае(може кја македонските другарчиња да се фали дека намерно го направи, а кај фановите на Шкендија да се оправда дека ненамерно стартираше).
Сепак до овој момент, за мене имаше највисока оценка за придонесот во клубот. Се надевам дека ова ќе остане само еден лош момент!
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.621
Поени од реакции
2.732
Еве ја снимката од натпреварот, и сега гледам дека стандардна позиција зазел нашиот голман (секогаш е далеку од гол линијата, што ми се допаѓа). На момент тргна уште подлабоко, но ја процени ситуацијата дека нема да стигне (добра проценка), и застана на линијата од 16 метри. Потоа интервенираше на топка (неуспешно), и заслужено доби црвен картон.
Е сега дали намерно тоа го направи, тоа само тој знае(може кја македонските другарчиња да се фали дека намерно го направи, а кај фановите на Шкендија да се оправда дека ненамерно стартираше).
Сепак до овој момент, за мене имаше највисока оценка за придонесот во клубот. Се надевам дека ова ќе остане само еден лош момент!
Mora da vratite za utakmicite od prvenstvo taka da ne me cudi ovoj poraz
 
Член од
4 јуни 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
како и што реков КОРЕОГРАФИЈАТА, а не знамето.
Прилично голема е, со оглед на шалот што е премал...
ballistet00180.jpg

gledajte malce!!!!....po temna vasata hmmmm....blisku Ballistet sto pisuva...gledajte malce....barem da napraete dobro kopiranje...pozz
 
Член од
2 март 2005
Мислења
287
Поени од реакции
149
хахаххаххахаааааааааааааааааааа сега и копија била ауууууууууууу невозможни сте
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Да да сега ги наместил, а после претходниот меч каде што ги спаси од резили дома со Брегалница во првенството, ќе му го испушеа од радост...
Како вие што му го пушевте а!

Никој не рече дека ќе го тепаме,дека ќе превземеме нешто тоа да...ама што ве интересира вам што ќе правиме!
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.621
Поени од реакции
2.732
Како вие што му го пушевте а!

Никој не рече дека ќе го тепаме,дека ќе превземеме нешто тоа да...ама што ве интересира вам што ќе правиме!
Ja da te prasam so praevte vie vo sabotata na stadion a??!!!
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.345
Поени од реакции
27.942
3,2,1 аууу!! Уште па копирано. Украдена кореографија - искористена па демек фрлена, знаме - копирано, мајца - купена, шал - не е наш, тапан - не е официјален на балисти. Крајот не ви се фаќа.

пс. Официјално немате пристап за на Градски така да не се гледаме изгледа :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
3,2,1 аууу!! Уште па копирано. Украдена кореографија - искористена па демек фрлена, знаме - копирано, мајца - купена, шал - не е наш, тапан - не е официјален на балисти. Крајот не ви се фаќа.

пс. Официјално немате пристап за на Градски така да не се гледаме изгледа :)
Дај линк да видиме?!?
 
B

Beck's

Гостин
a zasto vie ne se prefrluvate vo " Makedonski navijacki grupi" i da mirna temava, pa da mu ebam poveke od nas ja sledite Shkendija i fan clubot. Clenski da ne sakate? Slobodno.

Dragiot moderator koj edvaj ceka da brise nasi mislenja vo fan club Vardar, ovde go nema. On ne e masina ama na svojot fan club, duri i na onie roboti planirani za 2040 im bega so vestini.
Da off topic bese(ako veke ke se nadovrzis na mojot post) a ovie "tvoive" celo vreme so "on topici" teraat.
Bravo, da ke ti kazam, ama druze ne te biva, bar ne vo vakov "otvoren za site" "demokratski" forum.
Steta.

p.s do Acid ako slucajno me cita, baniraj gi site vardarci od nas fan club, isto i site nas od niven fan club, pa da vidime koj e kriv za dvojnoto zatvaranje na nasata tema.
Fala
--- надополнето: Sep 29, 2011 2:25 PM ---
Бановник - во чест на троловите, сеирџиите и форумските шерифи

duri ni moderatorite ne ja procitale
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.621
Поени од реакции
2.732
Dosta be vise placete samo malce ke ve stegnat i odma nacionalna verska ili so ti znam kakva omraza c c c , koj kur ste vie tuka pa da se bunite, sakate isti prava??Epake imas i isti obvrski
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom