Фан Клуб: Реал Мадрид

A

apidrone

Гостин
А гејмплејот на Мората што не го пофалите? Прима топка свртен со грб на 40 метри од голот... се бутка со тоа играчот 3 секунди и паѓа ко Нејмар да е :pos:
Ц, само Роналдо смее да биде крив. Тоа што пак примаме 2 гола по наши грешки, нема врска.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Ц, само Роналдо смее да биде крив. Тоа што пак примаме 2 гола по наши грешки, нема врска.
Ради Роналдо ги примивме головите... од него се одби топката два пати :icon_lol:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Мората не зема 20 милиони плата и не им се дере на другите што не му додале топка. А дека е теле, теле е.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Не се дере али кења со слични гестикулации и со секој сака ферка :D
 
F

Fl. Perez

Гостин
Pozdrav od seceniot milioner i prv napagjac na real madrid do nesecenite bednici sirom svetot sto go hejtaat benz hehe
0603-karim-benzema-instagram09-480w.jpg
 
A

apidrone

Гостин
Сигурно повеќе мислеле на Шпанија - Македонија отколку на фудбалот.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.619
Поени од реакции
18.091
Ц, само Роналдо смее да биде крив. Тоа што пак примаме 2 гола по наши грешки, нема врска.
Ц, фудбалот е тимска игра и се игра со 11 луѓе на терен, педерот не постои, за телето одамна важи тоа. Не е он крив, и ја да сум на негово место ќе се понашам ко клубот да е на татко ми, крив е некој друг кој што одамна ги има испуштено конците од раце и веќе неколку години не знае што праи. Рибата смрди од главата, е сеа проблемот е што нема кој да и ја скине главата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom