Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
Читав и јас дека ќе го вратат секако. ама дека само ради парите да земаат. агентот им рекол на управата дека приоритет да им биде премиер лигата..ништо чудно мурињо да го црпне...

Па нека си ебат матер, ако го земаат само за зделка да направат...ако го земаш веќе, дај му шанса , ако не, остави го играчот да си игра каде што сака и каде што е ценет, да би бидат за свеќи тие неколку милиони ќар
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.440
Го напуштил тренингот по ова.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
ќе имаме проблеми со него...
Мислам дека не би пропуштил тој шанса да игра, ќе игра и под повреда / инекции, ама проблемот е колку може да помогне на тимот..да не биде како диего коста 2014
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Се преправа.
Сака пенал да му судат. Пеналдо!
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Има некое фино место во Скопје за да се гледа финалево? Ке одам на гости кај девојка ми па да знам каде да заседнеме во Сабота.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Варан аут и за финалето у ЛШ и за ЕУРО.
Јеботе, ептен ми е жал за дечково.
 
Член од
9 јуни 2015
Мислења
95
Поени од реакции
123
Kaжете ако има за БТ негде собиранка за всабота :kruna:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.844
Поени од реакции
24.280
Има некое фино место во Скопје за да се гледа финалево? Ке одам на гости кај девојка ми па да знам каде да заседнеме во Сабота.
Излези си во Центар сите кафичи на улица Македонија и на Кеј ти се убави за гледање на фудбал, моја препорака ти е Irish Pub.
Не знам девојка ти од кое маало е, за да ти препорачам некој маалски кафич добар за гледање фудбал.
ЛШ секој кафич со телевизор или видео бим ќе пренесува фудбал.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Излези си во Центар сите кафичи на улица Македонија и на Кеј ти се убави за гледање на фудбал, моја препорака ти е Irish Pub.
Не знам девојка ти од кое маало е, за да ти препорачам некој маалски кафич добар за гледање фудбал.
ЛШ секој кафич со телевизор или видео бим ќе пренесува фудбал.
Ке има звук во тоа Irish Pub? У смисол и коментатор да си има и се.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.844
Поени од реакции
24.280
Ке има звук во тоа Irish Pub? У смисол и коментатор да си има и се.
Има.
Само за Irish да знеш декка не е со резервации, така да отидете си порано накај 20:00 за да фатите место.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Излези си во Центар сите кафичи на улица Македонија и на Кеј ти се убави за гледање на фудбал, моја препорака ти е Irish Pub.
Не знам девојка ти од кое маало е, за да ти препорачам некој маалски кафич добар за гледање фудбал.
ЛШ секој кафич со телевизор или видео бим ќе пренесува фудбал.
Кој си бе ти, Град Скопје Инфоцентар?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom