Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Napravi penal i crven. Poentata mi e da go napraese ova kaj nas ke se nakotea pecurki i ke vikaa deka sme dale 30+ za amater.
Не ти го сетив сарказмот еј.:oops: Па јас бев против да го носиме кај нас, особено ако тој ни беше толку очекуваниот командант во одбрана. А далеку од тоа дека е аматер. Во глобала тоа е пад на концентрација(сега не сум ја видел точно ситуацијата ама претпоставувам). Истото му се случи на Смолинг со Сити, дел од секунда решава. А и Смолинг далеку од тоа дека е толку лош колку што го правеа некои овде после утакмицата. Со Арсенал се покажа тоа. Можеби и ни е најдобар стопер моментално меѓу сите дрва. Мислев дека тоа ќе биде Џонс, ама изгледа грешев.
 
A

apidrone

Гостин
Првиот жолт картон на Смолинг со Сити, кога го попречи Харт да дегажира беше чист аматеризам, нема што да дискутираме повеќе за тоа.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Шо три недели во аут, се враќа за со Ливерпул 100%
 
E

Epsilon

Гостин
Каде е тоа едно младо ми се чини Џејмс се викаше, што играше на левата бековска позиција? Повреден ли е?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Каде е тоа едно младо ми се чини Џејмс се викаше, што играше на левата бековска позиција? Повреден ли е?
ќе оди на позајмица периодов :)
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Каде е тоа едно младо ми се чини Џејмс се викаше, што играше на левата бековска позиција? Повреден ли е?
За младите играше денес ,но се повреди , а требаше да иде на заем. За Рис Џејмс збориме нели?
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Нека игра Блекет бек бре, или Рохо ако се опорави. :)
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Шо три недели во аут, се враќа за со Ливерпул 100%
3 недели да се опоравува од повредата, или до враќање на терен 3 недели? Пошто осеќам за Ливерпул ќе речат не е доволно спремен, нема тренинзи доволно. Како и секогаш..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom