Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
12 декември 2010
Мислења
9.941
Поени од реакции
10.575
а бе за Коцевска тука се зборело :X3:

колку убав денннннннннннннннн
јогуртот аут....мршшшшшшшшшшшшшшшшш
ФАЛКАО :drk:
осеќам ке бидеме изненадени на крај со уште едно засилување, не се Јунајтед ако не го направат тоа, ама новинарите викале немало више трансфери :ROFLMAO:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Чекам Фросе да ми каже која е Биља, а Маричето е таа со тетоважите што си ги сака најмногу :)
Билјана е таа тактичарката што ја збори и ФорзаМилан, пишуваше на времето како Барселона била ранлива на 3-5-2, па пролетоска направи анализа на кој у тимов треба да седи кој да остане, ама анализава на газ да паднеш. Мислам дека некој од фан клубов ги собираше статиите, ако најде нека пастира.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Билјана е таа тактичарката што ја збори и ФорзаМилан, пишуваше на времето како Барселона била ранлива на 3-5-2, па пролетоска направи анализа на кој у тимов треба да седи кој да остане, ама анализава на газ да паднеш. Мислам дека некој од фан клубов ги собираше статиите, ако најде нека пастира.
Како е на фб, мора да се види тоа. Биља > Мурињо
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.473
Поени од реакции
20.360
ајде малце да се олабавите , гледам криво им е на некој тука за велбек ... еве да ви се откриви малце:
епик листа - 650 видеа со промашувања на дени !!!!!
http://www.youtube.com/results?search_query=danny welbeck miss
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
@Ѓорче 1932 не ли ти иде на цел глас да вриснеш дека за Јунајтед си?
онака да грми и да ти олесни на душата :icon_lol:
па искрено не,Интер е на прво место,ама годинава имате склопено одличен тим и тоа без тренер,само сеа сум тука додека почнат да се воигруваат и да дерам на спортска :icon_lol:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.429
Поени од реакции
42.699
Билјана е таа тактичарката што ја збори и ФорзаМилан, пишуваше на времето како Барселона била ранлива на 3-5-2, па пролетоска направи анализа на кој у тимов треба да седи кој да остане, ама анализава на газ да паднеш. Мислам дека некој од фан клубов ги собираше статиите, ако најде нека пастира.
Вака така еве сеа играме 3-5-2. Она тоа го предвидела од пред 3 ипол години. Па сеа видете вие. :vozbud:
 
Член од
25 октомври 2012
Мислења
821
Поени од реакции
1.247
Izvinete ne pratam,sto se sluci so velbek za vo transferot vo Arsenal?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
United have told SSN that the Falcao loan deal is not to get around UЕFA's Financial Fair play rules, and that they could have paid the fee.

Не го нервирајте Ед!!!!!!111[DOUBLEPOST=1409604088][/DOUBLEPOST]
Izvinete ne pratam,sto se sluci so velbek za vo transferot vo Arsenal?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
Готово е, 16 милиони фунти.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.941
Поени од реакции
10.575
па искрено не,Интер е на прво место,ама годинава имате склопено одличен тим и тоа без тренер,само сеа сум тука додека почнат да се воигруваат и да дерам на спортска :icon_lol:
ај бе па и ти :X3:
додека не се у форма за да не те викаат глори хантер :pipi:
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Инаку да не биде дека мрчам многу,али ова со Фалкао ми изгледа дека е мачкање очи за лошите игри,барем така ми изгледа.Инаку секако ќе биде добар маретиншки потег.Е сеа едно нешто ме мучи Велбек го дадовме Чича замина,Рвп повреден.Кој побогу ќе влага од клупа:confused:?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom