Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.052
Поени од реакции
1.516
Tolku li e tesko da go izbrkaat ten hag? Nema zbor deka ova e najlosiot fudbal sto go igral Utd poslednive 30 godini.
Тулево да ми го јаде и ЕТХ и кој евентуално тука мрси муда со подршка као не е до него. Најсрамниот период за Јунајтед е под негова палка, ма каков срам, брука...јадно и бедно. Мрш уште вечерва, газ ти ебам мајчин...
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
732
Поени од реакции
967
Време е да почнат овие новиве во управава да се фатат за работа и да напра нов тим и нов тренер и со госпо напред да потераме 2-3 години да имаме некој континуитет и да атакуваме за титули, ова вака ништо не личи. Би оставил само 3-4 младинци и уште 2-3ца врз кои би ја градел играта.
 
Член од
13 август 2023
Мислења
586
Поени од реакции
1.381
Не знам што си го ебаваат умот што местат одбрана, оди пушти уште 2-3 напаѓачи, нека се врти Бисака назад колку да има некој и чао, секако исто како со 4 духови сме назад, ни одбрана има ни ништо.
Tolku li e tesko da go izbrkaat ten hag? Nema zbor deka ova e najlosiot fudbal sto go igral Utd poslednive 30 godini.
Нешто што уште повеќе ми оди на кур од ова моменталното се шпекулациите кои секојдневно вртат за Тухел.

И да, овој Олисе и со една нога е подобар од сите наши напаѓачи моментално.
 
Член од
6 мај 2024
Мислења
3
Поени од реакции
40
Не знам што си го ебаваат умот што местат одбрана, оди пушти уште 2-3 напаѓачи, нека се врти Бисака назад колку да има некој и чао, секако исто како со 4 духови сме назад, ни одбрана има ни ништо.

Нешто што уште повеќе ми оди на кур од ова моменталното се шпекулациите кои секојдневно вртат за Тухел.

И да, овој Олисе и со една нога е подобар од сите наши напаѓачи моментално.
:lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.861
Поени од реакции
7.437
Време е да почнат овие новиве во управава да се фатат за работа и да напра нов тим и нов тренер и со госпо напред да потераме 2-3 години да имаме некој континуитет и да атакуваме за титули, ова вака ништо не личи. Би оставил само 3-4 младинци и уште 2-3ца врз кои би ја градел играта.
Каква титула збориш човече, титила нема ни да померисаме у следни 5 години. Знак прашање е дали ќе играме Европа во следните 5 години.
Додека не се исчисти баграва ништо.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.711
Поени од реакции
6.649
Свртете си на Арена Еспорт, се плеши Punisher :pos:. Гледајте на позитивната страна... нема да играме европски куп в година, па ваљда нема толку да ги пресисаат на тренинзи за да се повредуваат :D.
 
Член од
13 август 2023
Мислења
586
Поени од реакции
1.381
Си крена Олисе уште 20тина милиони на цената вечерва. :pipi:
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
250
Поени од реакции
338
Браво за Палас, мислам евидентно е дека не се уфилмани како нашите преплатени играчи. Дечките си сакаа да играат фудбал и играа топ, тоа не можеме да им го замериме.
 
Член од
6 септември 2021
Мислења
233
Поени од реакции
360
За сите овде што го плукаа Бруно, да си одел, да бил на клупа... Еве го резултатот. Кај што сме у одбрана нула, без Бруно у напад НУЛА креација. Да не е Бруно сезонава за опстанок ќе се боревме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom