Фан Клуб: Локомотива Скопје

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
еден другар на брат ми игра за Ломотива одбрана е играше за млада репрезентација али повредите го оддалечуваа од теренот на пат е да потпише за Р.Кометал или за Тетекс па ке видиме шо ке бидне ваму не зема некој кеш.Прв пат слушам дека Панчев го земал клубот.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
еден другар на брат ми игра за Ломотива одбрана е играше за млада репрезентација али повредите го оддалечуваа од теренот на пат е да потпише за Р.Кометал или за Тетекс па ке видиме шо ке бидне ваму не зема некој кеш.Прв пат слушам дека Панчев го земал клубот.
Кој ти е болдираниов клуб?:nenene:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.266
Поени од реакции
41.782
Во согласност со останатите модератори, темите кои немаат свои фанови на форумов ке бидат под клуч, причината е очигледна, не се развива никаква дискусија освен билдање на постови со честитки .

Доколку некоја тема е ставена под клуч, а има член кој навива за истиот клуб и сака да постира на истата тогаш слободно нека исконтактира некој од модераторите на темата за Фудбал ( Димитар, Фантом, мене ) преку приватна порака па темата повторно ке биде отворена за дискусија, а до тогаш уште еднаш повторувам, :locked:.

п.с. Дискусија за некои од тимовите може да водите и на соодветните првенства, ништо не губите во случајов . :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom