Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100
Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.443
Слично нешто на ова кажа при едно реми, дека кога го примиле голот, немало believe дека може да дадат победнички гол.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Tijekom odmora na poluvremenu sam kod pojedinih igrača dobio dojam da su iznenađeni zbog toga što vode 3:1, a to je ono što moramo promijeniti i na što se trebamo naviknuti. U nogometu je to normalna stvar, ako imaš kvalitetu, možeš voditi i protiv najjačih


Добро можно е? Ццццц
Да да, точна е изјавата. Гледав видео.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Не постои проклетство. Сам си е крив Ливерпул за ова, бидејќи години наназад не освојува трофеи и не игра големи натпревари. Не гледам зошто некој врвен играч (освен ако не е бојхуд фан како Стиви) да остане во Ливерпул.
Што ќе ни се трофеи кога имаме хоумграунд играчи како Фланаган.
Мене тоа ми е доволно.Скаузерски тим со скаузери.:love:[DOUBLEPOST=1448320366][/DOUBLEPOST]
Tijekom odmora na poluvremenu sam kod pojedinih igrača dobio dojam da su iznenađeni zbog toga što vode 3:1, a to je ono što moramo promijeniti i na što se trebamo naviknuti. U nogometu je to normalna stvar, ako imaš kvalitetu, možeš voditi i protiv najjačih


Добро можно е? Ццццц
Свонси менталитетот..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Изгледа ќе се оствари тоа што го зборевме викендот, нерезонски е на голема плата да се држи инџри прон играч кој не може да даде придонес кога ќе е потребен :/
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Нека се губи веќе, преку глава од чекање, мислиш Роналдо дебелиот е па ќе има кредит 2 сезони да седи у болници. Што побрзо се спакува и си иде подобро за сите, барем ќе престанеме да се лажеме дека "го чекаме да се врати, добар е" .
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.394
Поени од реакции
7.326
Sturridge has made three appearances this season and only 18 in 2015.
:facepalm:
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Видете го Бентеке му се смее на Мињоле на почетокот. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom